DYSKUSJE
Jest przejście czy go nie ma? Niebezpiecznie na ul. Mielczarskiego
madrosctegoswiata
01.06.2022 20:33

Proszę podjąć temat przejścia dla pieszych na obwodnicy (to ze światłami), obok ogródków działkowych na podkarpackiej. Czasem po 3 minutach czałowiek zastanawia się czy przycisk zadziałąch, po 6 można się zdenerwować, ale po 9 na logikę można dojść do wniosku, że sygnalizacja nie działą, stąd przechodnie na przejściu dla pieszych na czerwonym, i BMW jadące od Zręcińskiej aby ich ukarać, zróbcie z tym coś !!!

madrosctegoswiata
na forum od grudnia 2020
LoloBolo
01.06.2022 14:57

I co z tego że będą światła, piesi uwielbiają łazić na czerwonym i jescze się oburzają że kierowcy ich potafią obtrąbić. Gdzie są mandaty za przechodzenie poza przejściami czy na czerwonym albo gapieniu się w komórkę podczas przecodzenia.

Nie ma, tak samo jak nie ma mandatów za parkownie na trawnikach, ścieżkach rowerowych czy chodnikach nie przy jezdni albo jak zostaje mniej niż 1.5m dla pieszych. Bo ci co powinni te mandaty wystawiać udają że tego nie widzą.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
narzekacz
01.06.2022 13:22

Ta droga na ulicy Wisze i ograniczenia gwarancyjne, to jest taki miś na miarę naszych czasów, na miarę naszego miasta, miasta przyszłości (chyba przeszłości).

narzekacz
na forum od marca 2018
narzekacz
01.06.2022 13:21

Za dużo pieniędzy chyba poszło na oświetlenie i teraz ma pójść na trybunę na Stade de Krosno.

Sygnalizacje to jedno, a drugie to wykonanie bariery na mostku na Stapińskiego - czekać aż ktoś się nadzieje na tą wspaniale i estetycznie zawiniętą barierę. Kto to wykonał i odbierał to albo nie ma wyobraźni ale nie wiem co. Taki wspaniały mostek z jednoczesnym przejazdem tylko w jedną stronę, ale dobre i to, że nie zamknęli tak jak na zawodziu w stronę oczyszczalni. Najlepiej w zasadzie zamknąć wszystko i pieniądze przeznaczyć na stadion na miarę Narodowego Basenu. Igrzysk nam tylko trzeba, bo już wszystko mamy zapewnione.

Jeszcze przydałaby się możliwość instalacji światłowodu na ulicy Wisze, żeby móc sprawdzić kiedyż to te wspaniałe wydarzenia na tym stadionie i zrobić przelewy podatkowe. Bo na razie włodarze zadbali żeby wraz z prezentem w postacji wspaniałej betonowej drogi, nie można było przy niej nic robić, bo gwarancje. Kto by tam umowy czytał i się ludźmi przejmował, byle ich doić z podatków.

narzekacz
na forum od marca 2018
nick12
31.05.2022 22:18

Pani Naczelnik i Jej ekipa jak zwykle lubi zaskakiwać

nick12
na forum od listopada 2017
kurnachata
31.05.2022 20:02

Kolejne fajne miejsce w Krośnie, często tam chodzę. Lecz zostanie zmienione i to zaraz po zmianie na drodze na Łężany. Czyli z Krosna jakiego znamy od wielu wielu lat to już nic nie zostanie.

kurnachata
na forum od listopada 2017
BPK
31.05.2022 18:04

oby tylko zielone dla pieszych przy fullmarkecie zapalało się nie częściej jak co 5 min... bo dalej będzie dziadostwo jak teraz

BPK
na forum od listopada 2017
odzio42
31.05.2022 15:10
wyróżnione przez moderatora

To samo na Okrzei między parkiem a mostem, jadę a tu mi pan z gitarą pod koła włazi i się patrzy na mnie i rękami wymachuje i coś wykrzykuje, nie zatrzymałem się, ale zawróciłem na rondzie koło poczty. Co się okazało nie ma znaków pionowych tylko resztki farby po pasach na jednej stronie jezdni.

O mało go nie potrąciłem

Pozdrawiam Pana z gitarą

odzio42
na forum od listopada 2017
davidov
31.05.2022 12:55
wyróżnione przez moderatora

Brak znaków pionowych D-6 przejscia nie ma, odwrotnie brak znaków P- 10 a są D- 6 przejście jest, wynika to z rozporządzenia 2003 r. z późniejszymi zmianami

davidov
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 13644 razy