DYSKUSJE
"Ich podatki finansują wojnę". Protest pod znanym marketem
vizerb1
10.07.2022 17:12

Zatrudnij profesjonalnego hakera!

Moje doświadczenie to programowanie, uruchamianie exploitów i konfigurowanie ataków DDOS i lubię wyzwania związane z robieniem rzeczy, z których większość innych się poddaje.

Przykłady:

Ataki spear phishingowe, aby zdobyć konta od wybranych celów.Mogę łatwo odzyskać hasła do kont większości sieci społecznościowych, smartfonów zdalnie sterowanych.Facebook, Reddit, Instagram, hakowanie kont na Twitterze. Skasowanie kartoteki kryminalnej, podniesienie wyniku kredytowego, zmiana oceny w szkole itp.

Pełna oferta pakietowa, dostęp do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych.Hakowanie serwerów internetowych, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Zasadniczo wszystko, czego haker potrzebuje, aby odnieść sukces.

Przykłady:

Po prostu zhakowanie czegoś technicznie.Powoduje wiele problemów technicznych na stronach internetowych/sieciach, aby zakłócić ich działanie za pomocą DDOS i innych metod.Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskiwanie od kogoś prywatnych informacji.Rujnując twoich przeciwników, biznes lub osoby prywatne, których nie lubisz, mogę ich zrujnować finansowo lub aresztować, jak chcesz.

Skontaktuj się przez

Telegram:............... Blackhat_plug

vizerb1
na forum od lipca 2022
redeemer
23.05.2022 19:42

Prawactwo to jednak stan umysłu.

redeemer
Konto zablokowane
Grzes2
23.05.2022 13:49

Umieszczenie Putina w sanatorium "elegancką" alternatywą dla puczu

Grzes2
na forum od listopada 2017
uzytkowniczka
27.04.2022 10:30

Sądzę, że zyski tj. podatek ze sprzedaży Leroy Merlin w Rosji zasila kasę miasta w którym handluje. Natomista Polski rząd "finansuje wojnę" wysyłając nasze uzbrojenie, kupione za ciężkie nasze pieniądze ukraińcom

uzytkowniczka
na forum od sierpnia 2018
Grzes2
26.04.2022 08:33

Ci co protestowali pod marketem nie poszli na spotkanie z Donkiem , wstyd mi za tych co sobie zdjecia robili z przyjacielem Putina a od tych z Korczyny z kwiecistego tunela nic nie kupujemy ... wstyd na całe Krosno ale twardy elektorat SBecki jeszcze działa .....

Grzes2
na forum od listopada 2017
darful
25.04.2022 15:03

Jaki ten polski naród jest nie kumaty, Ukraińcy sami na potęgę kupują w Polsce w tych znienawidzonych marketach, tyle tylko że teraz jako niby uchodźcy!

darful
na forum od listopada 2017
Darmodziej
25.04.2022 14:18

Raczej robi dużą różnicę. Pewnie pracownikom też nie płaci.

Darmodziej
na forum od listopada 2017
kurnachata
25.04.2022 12:20

Raczej nie płaci. Markety potrafią bardzo dobrze omijać podatki w kraju w którym handlują.

kurnachata
na forum od listopada 2017
Darmodziej
24.04.2022 20:08

Myślisz, że LM nie płaci podatków w Rosji?

Darmodziej
na forum od listopada 2017
krowa
24.04.2022 18:40

Dla mnie i chciałbym, żeby dla wszysttkich była to sprawa prosta i zrozumiała.nie chodzi się do sklepów i nie korzysta z firm, których właścicielami nie są Polacy., Oni co prawda płacą jakieś tam podatki w Polsce, ale wywożą w taki czy inny sposób wypracowany zysk. a więc Twoje pieniądze /tyle będziesz miał mniej/ do swojego kraju, a ty Polaku narzekaj, że mało zarabiasz i oddaj nam, a my sobie to wywieziemy, gdzie nam serce dyktuje. To jnuż nie nasza wina, że tego nie rozumiesz.

krowa
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA