DYSKUSJE
Trybuna na stadionie: rozwiewanie wątpliwości radnych i mieszkańców
krowa
12.10.2021 12:55

Trwa proces podaziału Polski i Polaków na regiony. Kiedy wreszcie nazwy woijewództw wrócą do normalności i nazwy województw będą pochodzić od miasta wojewódzkiego. Apropo wydatków miasta.Jadąc ulicami: Legionów, Piłsudskiego, Krakowską, Kolejową, Milczarskiego, i Pużaka w korku zaczynającym się w okolicy stadionu a kończącym się zazwyczaj na Czajkowskiego /od chwili likwidacji tego ronda/ to zastanawiam się kiedy wreszcie ten problem zostanie rozwiązany i u zbiegu ulic Łukasiewicza Piłsudskiego , Krakowskiej i Lewakowskiego zostanie zrobione rondo. Przecież projekt był opracowywany kilka lat temu. Może jeszcze jedno u zbiegu Lewakowskiego i Milczarskiego. Te 17 mlnów niechby były zaczynem do tej inwedtycji, Od 60-ciu paru lat oglądam zawody żużlowe z ławeczek i nic się nie dzieje Ważny jest wynik z walki a nie ze scenariusza. Przy okazji na jednym z meczów w latach 60-tych bą 70-tyh podobno było 10 tys. widzów. Bracia Kazimierz i Edward Węklarowie, Zdzisław Waliszko, może pamiętają. A może Hap Zdzisław, ale to już młodsze pokolenie. Marzy mi się zobaczyć Was na tych Fisach i wzorowych uniformach. To się chciało oglądać a nie zaśmiecani toru i zatruwanie atmosfery. Gdzie ekologia?

krowa
na forum od listopada 2017
orlandus
11.10.2021 10:37

Czy żużel czy piłka nożna stadion zostanie dla naszych dzieci i wnuków.

orlandus
na forum od listopada 2017
8931
10.10.2021 22:55

plan obecnej rozbudowy ij trybuna na pireszym łuku skierzyowana jest wyłącznie dla zawodów żurzlowych co w takin razie z innymi dyscyplinsmi.

w przypadku wycofanie się CELFASTU będziemy w 2lidze bo taki to sport w którym liczy sie przedewszystkim KASA

8931
na forum od listopada 2017
Adrian Krzanowski
10.10.2021 16:26
bezpartyjny: W żadnym fragmencie artykułu nie twierdzimy, że wypowiadali się radni tylko jednego klubu. Zawsze wypowiadają się różni ludzie, tylko nie zawsze ich wypowiedzi są warte cytowania.
Adrian Krzanowski
na forum od października 2017
bezpartyjny
06.10.2021 22:30

Wg portalu tylko radni jednego Klubu zabierali głos, jak tak można być jednostronnym i tak pisać. Wymiotować się chce gdy to czytam. Oglądałem sesję, zresztą jak większość osób.

bezpartyjny
na forum od października 2021
wed
05.10.2021 19:02

Cieszę się że większość głosów jest za inwestycją. Gdybyśmy słuchali tylko malkontentów, którzy myślą tylko czy im starczy na zasiłki to mieszkalibyśmy do dzisiaj w jaskiniach.

wed
na forum od listopada 2017
nafta
05.10.2021 11:50
wyróżnione przez moderatora

"Jest całościowa koncepcja stadionu"... Szkoda, że nie została przedstawiona. Bo wybudowanie pokazywnej trybuny od ul. Legionów i postawienie ekranów od strony Wisłoka to na pewno nie jest całościowa i spójna koncepcja. Pozostawienie trybun na prostych w tym stanie kompromituje tę niby-koncepcję. Jeżeli podejmuje się modernizacji to cały stadion powinien być zmodernizowany, choćby etapami i nawet przez kilka lat. Obiekt powinien być tak zaplanowany, aby "współgrał" z zabytkowym Śródmieściem. Widząc wizualizację trybuny o budowie, której władze miasta zadecydowały, wydaje się, że rzędów powinno być więcej niż 6. Przy 10 rzędach koszt prawdopodobnie nie byłby stosunkowo dużo wyższy.

nafta
na forum od listopada 2017
orlandus
05.10.2021 11:35

Do AG czyli parę buraków co krzyknie na meczu ma wstrzymać rozbudowe. Jak byłeś na meczu zwróć uwagę burakowi i na pewno to poskutkuje.

orlandus
na forum od listopada 2017
AG
05.10.2021 11:00

Tak @Endrju89, zgadza się. Byłem raz (zarówno na piłce nożnej, jak i na żużlu) i więcej nie pójdę. Nie mam przyjemności słuchać wulgaryzmów i świadomie narażać na nie moje dzieci.

AG
na forum od listopada 2017
orlandus
05.10.2021 09:59

Ps musimy rozliczac takich właśnie radnych, przewodniczących osiedli itp. co zrobili jakie wnioski zgłaszali. Ps pod kościołem w Turaszowce stoi do tej pory rozwalony samochód czy parking pod kościołem to stacja demontażu. Panie R dlaczego Pan nie interweniuje wstyd znajomi z Krakowa łapali się za głowę.

orlandus
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA