DYSKUSJE
Jak czerpać radość ze sztuki kochania. Opowiada krośnieńska seksuolog
w9999
29.09.2021 11:36

No bo wy prawaki jesteście w Polsce prześladowani jak żydzi, indianie i kościół katolicki:):):)

w9999
Konto zablokowane
skynet
24.09.2021 19:06

Plebani powinni być nie tylko seksuologami ale i ginekologami ze szczególnym wskazaniem na badania małych chlopców:) mają w tym kierunku ogromne doświadczenie na całym świecie...

skynet
na forum od listopada 2017
salvator_mundi
24.09.2021 14:52

Co za bzdury. Powinni to radio zlikwidować. Według nich kobieta nie ma żadnych praw. Zupełnie jak w Islamie. Mąż może wszystko, nawet zgwałcić.

Jak można mieć zdrową osobowość,, żywiąc się audycjami Radia Maryja? Dziwimy się później, że jesteśmy tak zacofani i tyle przemocy w rodzinie jest ukrywane? Dzieci z tych zaburzonych rodzin często biją, mordują, gwałcą albo uciekają w uzależnienia. Ręce opadają.

salvator_mundi
na forum od września 2021
m_ss77
24.09.2021 12:24

Tak katoliccy księża uczą seksu:

Radio Maryja namawia do seksu nawet mimo braku ochoty. „To także jakaś forma ofiarowania siebie”

W jednej z audycji na antenie Radia Maryja debatowano na temat tego, jak być „dobrą żoną w sypialni”. Najlepsze cytaty z tej wymiany myśli zaczęły teraz krążyć po sieci, mimo że od emisji programu minął już cały miesiąc. Niektóre fragmenty jedynie wywołują uśmiech, ale są i takie, które prowokują edukatorów do publikowania sprostowań i sprzeciwu wobec głoszonych tez.

W audycji wyemitowanej 9 czerwca padły m.in. stwierdzenia dotyczące braku ochoty na współżycie. – Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego (...) Jeżeli w czasie współżycia seksualnego jedno z małżonków nie chce współżyć seksualnie, ale widać, że jest jakaś potrzeba z drugiej strony, to także jakaś forma ofiarowania siebie, dawania z siebie życia – mówili goście Radia Maryja.

www.wprost.pl/kraj/10472434/radio-maryja-namawia-d(...)

Odpowiedźcie mi forumowi katolicy:

Dlaczego KK tak nienawidzi kobiet? Czyż nie jest hipokryzją zawieranie związku małżeńskiego i późniejsze uprzedmiotowienie kobiet? I wy chcecie być traktowani poważnie?

m_ss77
na forum od października 2018
krosman225
23.09.2021 17:23

Brak klasy niektórych z komentujących wręcz poraża. Myślę, że pani Zuzanna nikomu sumienia nie łamie i do niczego nie zmusza. W nauce można obrać różne drogi i sposoby wykonywania zawodu. Wielu z piszących obraża tutaj Kościół i księży. Cóż...jeśli ktoś nie zgadza się z nauką Kościoła i nie zamierza jej przestrzegać, to dlaczego chce brać ślub kościelny?? Po co? Czy to nie hipokryzja? Nikt nie zmusza do tego przecież. To, że np nie zgodziłbym się jako katolik na pewne rozwiązania pani Zuzanny, nie znaczy od razu, że nie może mi ona pomóc resztą swojej wiedzy. Tym, którzy tylko potrafią obrażać, bez zagłębienia się w temat życzę powodzenia i edukacji kulturalnej.

krosman225
na forum od lipca 2021
jaktoblisko
23.09.2021 10:26
wyróżnione przez moderatora

Zuza gratuluję wywiadu i serdecznie pozdrawiam! Dla tego komentarza po 15 latach w końcu założyłem profil na krosno24.pl ;)

jaktoblisko
na forum od września 2021
siostra_Nalewka
23.09.2021 07:29

Przemówił do mnie bóg, nad uchem mi wrzasnął

bajujek taki durny bo go piorun trzasnąl

O seksie rozmawia stary dziadyga

A od półwiecza już wcale łodyga nie dyga

siostra_Nalewka
na forum od listopada 2017
semyo
23.09.2021 00:21

Ojciec Rydzyk:- Ja już nie mogę się na to wychowanie seksualne patrzeć. I popatrzcie, jak ono jest wprowadzane w Polsce. Rękami katolików jest wprowadzane. To jest normalny instruktaż. Dzieci się instruuje, jak robić samogwałt, jak sobie robić dobrze ... Bez Boga.

semyo
Konto zablokowane
abajurek33
22.09.2021 23:50

Spotykają się dwie Żydóweczki po dłuższym czasie. Jedna pyta: - Co słychać u ciebie, Salcie ? - Bardzo duże zmiany, kochana, bardzo duże ! - Cóż to za zmiany, Salcie ? - Rozwiodłam się i wyszłam za mąż za kogoś innego. - Naprawdę ? Dlaczego ? Twój poprzedni mąż był taki przystojny i bogaty ... - Nowy też jest przystojny i bogaty. - No a jak teraz się nazywasz, Salcie ? - Nazywam się teraz Lampe ! - Ja ciebie nie rozumiem, Salcie. Tamten przystojny i bogaty, ten tak samo przystojny i bogaty, tamten nazywał się Lampe, i ten Lampe ! Po co w takim razie się rozwodziłaś ? - A bo widzisz, są lampe wiszące i lampe stojące ! ___ I to by było na tyle o stosunkach damsko-męskich.

abajurek33
Konto zablokowane
wed
22.09.2021 22:22

Abajurek Ty tak na poważnie czy dla smiechu ? Bo jak piszesz serio to ja przypomnę, że mamy XXI wiek i opowiadania o szatanach czy czymś takim to mitologia. I zapewniam cię, że ludzie ze wspólnot chrześcijańskich też jak jest potrzeba to chętnie skorzystają z usług tej Pani. Co w tym złego , że ktoś profesjonalnie chce pomagać ludziom ? Nie znam cennika , ale jak to pomaga ludziom w małżeństwie to chyba dobrze ?

wed
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA