DYSKUSJE
Wino, muzyka i jadło. Powracają Karpackie Klimaty
fitofarmakolog
23.08.2021 15:19

"dedykowane stoiska winnic "

ehehehehe

fitofarmakolog
na forum od stycznia 2021
reaktywator
21.08.2021 23:21

Jeden tytuł z K24 "Klubokawiarnia już działa. Ferment zasiany" i w treści min. - "W czwartkowy wieczór (22.08) Ferment został oficjalnie otwarty. To wspólne dzieło przyjaciół: Adriana Krzanowskiego i Pawła Ungeheuera. .. -

a tu pierszy wpis i -

"17.08.2021 16:31wyróżnione przez moderatoraCieszę się, że panowie Paweł i Zbigniew Ungeheuer nie organizują Festiwalu Wina. Po tym, jak bardzo mną pogardzili i podeptali moją godność uważam, że takie postaci nie zasługują już na oddanie im naszej krośnieńskiej przestrzeni publicznej.

Panowie ci stracili wieloletniego i wiernego partnera - Krosno24.pl i poparcie byłego już przyjaciela w postaci mojej osoby. Zatrzasnęli za sobą drzwi, spalili mosty, zakończyli jakiekolwiek relacje.

Krótkowzroczność obu panów jest porażająca. Zniszczyli wszystko, co wypracowali przez lata współpracy.zgłoś Adrian Krzanowski"

I to ma być ten FERMENT, czy sfermentowane zaszkodziło?

reaktywator
na forum od listopada 2017
stokrotek
20.08.2021 14:37

Nie lubie odpowiadać, tym bardziej na głupoty, ale "mikser" nie do końca rozumie sytuację. Te "mikser", Pan K, jako właściciel oczywiście ma prawo, ale w ramach tego prawa, wygłaszać głupoty, ale jak ty byś wpisywał takie historie, na portalu w przestrzeni publicznej, to z pewnością by je usuwał, jako moderator, bo g....o, to go obchodzi. On może to robić i nikt, tych, nie wiem, czy słusznych czy nie oskarżeń, nie zweryfikuje, a tylko miesza ludziom w głowach. Proponuję zatem, aby uszczegółowił, o co poszło, a my jako suweren, ocenimy, kto ma rację. Druga propozycja, z okazji Karpackich Klimatów, może doszło by do pojedynku obu Panów K i U na runku, jako kolejna atrakcja.

stokrotek
na forum od września 2019
bozy_dar
20.08.2021 08:51

Portal prywatny czy nie ale publiczny, pasowałoby troszkę honoru a nie stojenie fochów.

bozy_dar
na forum od listopada 2017
jedyny
20.08.2021 08:42

NIGDY NIE POPIERAŁEM KRZANOWSKIEGO ALE W SPORZE TYCH OSÓB POPIERAM ADRIANA KRZANOWSKIEGO PO PROSTU JAKO ZNACZNIE WARTOŚCIOWSZEGO CZŁOWIEKA OD TYCH POWIEDZMY PANÓW POZDRAWIAM WSZYSTKICH

jedyny
na forum od sierpnia 2018
mikser
19.08.2021 20:18

Te "stokrotek", a nie masz jakiegoś poczucia, że to jest PRYWATNY portal czyli czyjaś własność? A nie wydaje ci się, że jak coś jest czyjeś to ten ktoś może robić z tym co chce? Jak ci tu nie pasuje to po prostu się wyloguj i nara.

mikser
na forum od listopada 2017
jan_moszcz
19.08.2021 17:53

Ja akurat wolę Pana Portiusa

jan_moszcz
na forum od lipca 2021
ola
19.08.2021 16:25
wyróżnione przez moderatora
ola
na forum od listopada 2017
stokrotek
19.08.2021 16:04

Pan Adrian, chyba zapomniał po co jest ten portal, żyje dzięki nam, czy to Twój prywatny folwark, że sobie pozwalasz na takie komentarze?. Jeżeli uważasz, że Panowie U podeptali Cię tak poważnie to chłopie, są ponoć jeszcze wolne sądy, o które tak głośno walczysz. Co to miało być...., gość stracił już kompletnie głowę.

stokrotek
na forum od września 2019
ostrzyzonykciuk
19.08.2021 13:21

Panie Krzanowski, delikatnie mówiąc to nieelegancko tak publicznie wywlekać prywatne animozje. Żenujący ten Pana wpis......

ostrzyzonykciuk
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA