DYSKUSJE
Potrącenie na pasach na ul. Tkackiej. 22-latka trafiła na obserwację
bliko
24.02.2021 11:37

@teofil przepraszam Cię bardzo ale chciałbym abyś to widział i nie pie***** głupot chłopie !!!!

bliko
na forum od lutego 2021
bliko
24.02.2021 11:28

A ja uważam ze jak się nie widziało zdarzenia to się nie insynuuje co się tak naprawdę stało i kreuje jakieś błędne scenariusze!! Byłem tam jako naoczny świadek i widziałem ze ta młoda kobieta stanęła przed pasami, popatrzyła w lewo, w prawo a potem jeszcze raz w lewo i dopiero wtedy zamierzała przejść przez ulice. Została potorncona w połowie przejścia dla pieszych i nawet próbowała uciec przez tym autem gdyż nie było widać żadnej reakcji ze strony kierwocy. W ogóle jakas masakra.I chciałbym jeszcze tu poprawkę wnieść a propo z której strony kierowca jechał.Nie od strony kina sokół tylko od strony Podwala i została uderzone z lewej strony a ir z prawej.

Proszę was ludziska uwarzajcie na drodze bo życie jest jedno.

nawet ja dzisiaj stanołem przed pasami i czekałem i dopiero trzeci samochód się zatrzymał.

niektórzy ludzie poprostu chyba mają totalą wylewkę

bliko
na forum od lutego 2021
pikoq
23.02.2021 22:31
wyróżnione przez moderatora

Wystarczy odrobina kultury. Jak jestem pieszym to nie włażę na przejście, bo "mam pierwszeństwo" i już, tylko czekam na swoją kolej, bo wiem że samochód nie stanie w miejscu, bo ja chcę przejść. I z drugiej strony, jak jestem kierowcą, to też nie zatrzymuję się bo jakiś pieszy jest 15 metrów od przejścia i może będzie chciał przejść przez jezdnię. Ale jak widzę że pieszy czeka to mu udzielam pierwszeństwa.

pikoq
na forum od listopada 2017
kurnachata
23.02.2021 21:50

Na złość niedawno wywieszono plakat o treści aby nie patrzeć w telefon przy przechodzeniu przez ulicę.

kurnachata
na forum od listopada 2017
androidman
23.02.2021 18:13
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Obraźliwe sformułowania
androidman
na forum od lutego 2019
ciekawykrosnianin
23.02.2021 14:47

Tak się kończy pierwszeństwo pieszych. 90% z nich nawet nie raczy się obejrzeć przed przejściem, tylko włazi w kapturze i z telefonem w ręce prosto pod samochód.

ciekawykrosnianin
na forum od listopada 2017
mynameismarek
23.02.2021 14:44
wyróżnione przez moderatora

Bezwzgledne pierszenstwo dla pojazdow na pasach, pieszy niech poczeka na mozliwosc przejscia , albo swiatla zezwalajace na przejscie, tylko taki przepis uratuje wiele osob , ktore gina i beda ginac na przejsciach

mynameismarek
na forum od grudnia 2018
Teofil
23.02.2021 14:43

Gdyby w komórkę nie patrzyła to problemu by nie było

Teofil
na forum od listopada 2017
razr
23.02.2021 14:28

@goatman oczywiście, że jest to rozwiązanie - wypadków będzie po prostu co raz więcej

razr
na forum od listopada 2017
goatman
23.02.2021 14:24
wyróżnione przez moderatora

W Krośnie kultura przepuszczania pieszych na przejściach czy zwalniania przed nimi właściwie nie istnieje. 9/10 kierowców dodaje gazu przed przejściem byle tylko nie musieć się zatrzymać. Nie jestem zwolennikiem wspomnianego niżej bezwzględnego pierwszeństwa pieszych, ale te nadchodzące nowe przepisy są chyba jedynym potencjalnym rozwiązaniem problemu wypadków z udziałem pieszych.

goatman
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA