DYSKUSJE
"Nie ma się czego bać". W Krośnie ruszyły szczepienia na COVID-19
kendzior13
30.01.2021 13:53
wyróżnione przez moderatora

@carynska mam podobne podejście, choć co musze podkreslic sa podświadomie obawy przed szczepieniem. Covid mam juz za soba też. Przechodziłem wirusa 10 miesiecy temu, wiec po zweryfikowaniu poziomu przeciwciał testem ilościowym w Diagnostyce, niestety nie organizm nie ma juz w sobie tej 'naturalnej' bariery ochronnej. Jestem narażony jak wszyscy. Pozostaje jedynie czekać na swoją kolej

kendzior13
na forum od listopada 2017
Gafa
16.01.2021 15:54

Łatwo jest kogos opluć nie znając....opluć anonimowo, bo to łatwo.

Kurio1 ..... wolno ci tak sśdzić i osądzać, ale : ludzie maja wiele problemów zdrowotnych, wiele chorób genetycznych, onkologicznych i nie dziwi mnie, że boją się szczepić, a właściwie jak " fachowcy" to nazywają nie szczepionka, a preparat......

Ja mam cukrzycę, mam chorobę genetyczną skóry i kiedyś miałem wstrząs anfilaktyczny , jak twoja mądrość i łaskawość może wytłumacz mi, czy mogę się zaszczepić.....

Wrzuć parę epitetów do mnie ja sie tak łatwo nie obrażę, ale osadzać kogoś kogo nie znasz i nic o nim nie wiesz to nieelegancko .......bywaj zdrowy i zaszczepiony ja sie boję..... zwłaszcza o wstrząs.......może mi radą medyka posłużysz, bo widzę, ze językoznawca z ciebie do kitu krytykując nicka kogoś kogo nie znasz

Gafa
na forum od listopada 2017
lechu
16.01.2021 10:32

Dokładnie, ja czekam na swoją kolej, będę prawdopodobnie szczepiony już na covid 20.

lechu
na forum od kwietnia 2019
carynska
14.01.2021 12:45
wyróżnione przez moderatora

Widzę, że same "naukowe potęgi"się tu wypowiadają, tzw. alfy i gamety (do omegi daleka droga jeszcze). Wszystkie te "potęgi" zapewne zdawały egzaminy z wirusologii, immunologii i znajomości wakcynologii? Takich bzdurstw , jakie tu starają się rozpowszechnić, powinni się wstydzić. Po prostu MATOLNIA kwadrat.

Ja się niedawno zaszczepiłem, mając dwie choroby przewlekłe i biorąc leki obniżające krzepliwość. I co? I nic. Żadnych ubocznych skutków. Nawet bólu przedramienia nie było. 3.02.2021 druga dawka i po covidzie19.

Ludzie! Nie czytajcie kretynów. Nie wierzcie w bzdurstwa, które wypisują. Korzystajcie z tej szczepionki, jeżeli tylko macie okazję. Na pohybel matołom i ignorantom.

carynska
na forum od listopada 2017
Kurio1
11.01.2021 09:39

Panie "krośniak"...:)

Fajno Pan pisze, cytuję poniżej:

"Jestem zbulwersowany tym stwierdzeniem,że osoby zaszczepione będą miały łatwiejszy dostęp do ochrony zdrowia"

ale nie mogę zrozumieć pańskich wywodów na temat, który jest tytułem tego posta: "Nie ma się czego bać". W Krośnie ruszyły szczepienia na Covid19".

O co Panu chodzi w tym temacie, bo ja rozumiem to tak, że pisząc Pan to co zacytowałem powyżej jest tylko pańskim głupim protestem przed tym aby się szczepić na Covid-19!

Po prostu czuć od Pana niechęć do szczepionek przeciwko wirusowi Covid19 w tym zdaniu:

"Jestem zbulwersowany tym stwierdzeniem,że osoby zaszczepione będą miały łatwiejszy dostęp do ochrony zdrowia"

i już się Pan boi, że jako przeciwnik szczepienia się, będzie Pan miał udogodnień w swoich wędrówkach po placówkach zdrowia. :)

Tak, tak Panie "krośniak"...:), taka jest prawda a na koniec dodam, że jak Pan coś pisze na forach krośnieńskich czy też w Panie "krośniak"...:)ntarzach to proszę sobie zmienić nicka na "krośnianin", gdyż "krośniak" znaczy (......) i przynosi wstyd miastu.

Kurio1
na forum od listopada 2017
tadzik_radyjny
02.01.2021 11:09

nie dajcie się szczepić, w każdej szczepionce są mikrochipy i geny Bila Gatesa, które się uaktywniają jak jesteś w zasięgu 5G :):):)

tadzik_radyjny
Konto zablokowane
keerf
02.01.2021 00:20

Propaganda kłamstw idzie pełną parą i z takim zapleczem rozjeżdża wszelakie głosy rozsądku i nauki.Co to za lekarz który twierdzi że boi się przeziębienia a nie boi się NOWEJ NIEZBADANEJ ,NIETESTOWANEJ szczepionki której rozpowrzechnianie łamie wszystkie zasady medyczne i prawne stosowane przez dziesięciolecia!!!

Jak sami producenci powiedzieli nie wiedzą jakie będą skutki i muszą być zwolnieni z odpowiedzialności,tak samo jak ci lekarze są zwolnieni i politycy co próbują wam wcisnąć ten EKSPERYMENT MEDYCZNY -zachęcam do poznania definicji

https://www.lexlege.pl/ustawa-o-zawodach-lekarza-i(...)

A tu coś nowego stary materiał odnośnie szczepień które ładują nam i naszym dzieciom od dzisięcioleci.Nawet badań efektywności nikt nie prowadzi.Pojmujecie to ludzie nikt nie zestawia cyfr bo okazałoby się jak wynika z nieoficjalnych badań ,że śmiertelność osób szczepionych jest wyższa niż niezaszczepionych.

Materiał od 7:20

https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/(...)

Tak wiem FOLIARZE I PŁASKOZIEMCY tylko kto nosi folie na pysku?

keerf
na forum od listopada 2017
fazi174
01.01.2021 19:51
fazi174
na forum od listopada 2017
jb
na forum od listopada 2017
fazi174
01.01.2021 15:51
fazi174
na forum od listopada 2017
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA