DYSKUSJE
Życzenia, które są znakiem czasów. „Pod choinkę życzę praw kobiet”
wed
28.12.2020 18:47

gauss: Jak nasza policja ma chronić dziecko od POCZĘCIA skoro wtedy przeważnie jest ciemno ?

wed
na forum od listopada 2017
123356
28.12.2020 14:56

gauss nieistniejącym bogiem to sobie możesz dzieci straszyć albo takiego bookora, on wszystko łyka:) a ja zauważyłem że wszyscy którzy gwałcą prawa kobiet zasługiwali na aborcję:)

123356
Konto zablokowane
gauss
28.12.2020 00:03

jestem za prawem do życia od POCZĘCIA aż do naturalnej śmierci !

cytując jednego z najwybitniejszych prezydentów USA, Ronalda Reagana :

"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić."

I jeszcze cytat ewangelii św. Łukasza : „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”

nadejdzie czas rozliczenia...z Panem Bogiem nie będzie dyskusji i słownych licytacji...nie będzie "waszych sądów" ...

Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić.

gauss
na forum od listopada 2017
lyterat
26.12.2020 23:39

bookor czy jak ci tam

mam dla ciebie przykrą wiadomość bo 90% protestujących kobiet w Polsce to ochrzczone katoliczki, członkinie kościoła katolickiego, podobnie jak ty:):):) tak twierdzą twoi pasterze w torbach po cukrze na łbach:) i choćbyś na pustym saganie stawał, szczekał to tego nie zmienisz, co mnie niezmiernie cieszy bo tak je właśnie wyedukował kk opierający się na naukach jezusa:) jeszcze parę lat i takie fanatyczne katodinozaury jak ty będą przykrym wspomnieniem:)

lyterat
Konto zablokowane
imie_me_legion
26.12.2020 22:51

Nawet kościół zapomina wspominać o tym że choć bóg jest miłosierny to bóg ma również wieczne męki i bezlitosne kary dla tych, którzy sami z własnej woli boga odrzucą. Co komu po takiej religii ?

imie_me_legion
na forum od listopada 2017
imie_me_legion
26.12.2020 22:25

bookor dlaczego bóg pozwala na aborcję?

imie_me_legion
na forum od listopada 2017
redeemer
26.12.2020 22:22

@bookor

A o czym z tobą można dyskutować? Wszystko odrzucasz słowami "lewacka agenda" a sam swoich słów nie możesz poprzeć żadnymi argumentami.

Powtarzasz jak mantrę "jestem katolikiem, grzesznym człowiekiem" to co? Dlatego możesz grzeszyć? Dlatego więzienia są pełne katolików, dlatego klechy gwałcą dzieci, dlatego biskupi ukrywają pedofilię i wszelakie zboczenia, dlatego KK dba tylko o kasę i wpływy pchając się z buciorami w prywatne życie? To jest usprawiedliwienie? Bo jestem człowiekiem grzesznym?

Ponad 2000 lat uczucie się żyć wedle słów Jezusa i dalej nie potraficie?

Jak was nazwać?

redeemer
Konto zablokowane
bookor
26.12.2020 22:17

@jarosław Każdy mówi o tym, na czym się zna

@viserion Znam wiele przykładów kolaboracji KK z lewactwem i bolszewizmem, choćby redakcja gazety wyborczej: 5-6 księży. Znam również przykłady morderstw popełnionych w imię chorej interpretacji slów Pana Jezusa. Ale co te twoje argumenty wnoszą do dyskusji o zabijaniu dzieci nienarodzonych ??

Piąte: nie zabijaj !!!

bookor
na forum od listopada 2017
jaroslaw_kulawy
26.12.2020 22:10

bookor to nie jest sarkazm, to jest zwykła tępota...

jaroslaw_kulawy
na forum od lipca 2020
viserion
26.12.2020 22:10

bookor@

Chcesz o współpracy KK z komunistami? Czy może coś o morderstwach KK? I nie wyjeżdżaj tu ze sloganami typu: Kościół to są ludzie, nie są pozbawieni błędów bo skoro kapłani katoliccy popełniają takie zbrodnie to gdzie są wierni?

viserion
Konto zablokowane
/8
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA