DYSKUSJE
Na osiedlu Markiewicza skradziono samochód. "Nacieszyłem się nim 5 miesięcy”
123356
15.10.2020 16:59
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: prywatne docinki użytkowników
123356
Konto zablokowane
berek
15.10.2020 16:57
wyróżnione przez moderatora

Też bym płakał gdyby mi ktoś mojego Golfa dwudziestoparoletniego ukradł. Czym bym jeździł do pracy... Z zabezpieczeń antykradzieżowych mam tylko zardzewiałe nadkola i progi.

berek
na forum od listopada 2017
rogol
15.10.2020 15:44

Jak byl ubezpieczony od kradzieży to zadna strata, kupisz nowego.

rogol
Konto zablokowane
Piter_VC
15.10.2020 15:15
wyróżnione przez moderatora

Kolego sanchez pozwy jak pozwy zawsze można próbować :-) ale jak ktoś kupuje auto z systemem bezkluczykowym i trzyma auto pod blokiem to powinien poczytać jak przechowywać kluczyki żeby ktoś nie odjechał autem bez większych problemów. Temat znany i szeroko opisywany, czyli albo nie kupować aut z takim systemem albo zabezpieczać kluczyki upierdliwość takiego udogodnienia.

Piter_VC
na forum od listopada 2017
kurnachata
15.10.2020 14:38
wyróżnione przez moderatora

Może faktycznie ten samochód był za bardzo nowy w stosunku do stojąych obok 30 latków i za bardzo sie wyróżniał i kogoś zainteresował. Powodzenia w poszukiwaniu zguby.

kurnachata
na forum od listopada 2017
sanchez
15.10.2020 14:28
wyróżnione przez moderatora

wszyscy którzy stracili nowe samochody powinni złozyc pozew zbiorowy przeciw w zasadzie wszytskim producentom samochodów.Samochody sa zabezpieczone teraz tak swietnie ze laptop i komorka i auto stoi otworem.Ale nie,producenci nie robia nic....bo przeciez klient znowu przyjdzie po nowe.

sanchez
na forum od stycznia 2020
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA