DYSKUSJE
MKS w kryzysie. Ostre cięcie rozkładu i wyższe ceny biletów
imie_me_legion
03.08.2020 20:41

"Krośniockie chlopy" o rolnictwie dyskutują

imie_me_legion
na forum od listopada 2017
rozbratel
03.08.2020 20:37

Nie stresuj Snowballa, bo szynka będzie łykowata!

rozbratel
na forum od lutego 2020
haggard
03.08.2020 19:36

no świnki, napaskudziłyście, wracać mi do zagrody i to już!

haggard
na forum od listopada 2017
rekkoon
03.08.2020 15:51

Nie to że kundel, to jeszcze plebanne pedolino

rekkoon
Konto zablokowane
lyterat
03.08.2020 15:03

...i rozległo się donośne szczekanie pisiackiego kundla:):):)

lyterat
Konto zablokowane
Dewast
02.08.2020 23:21

I ty wielki ciuliku, niby nie czytasz moich wpisów? Ty się chyba w nich zakochałeś, że ci się aż chciało je zacytować. Nie wiem, czy mam być z tego dumny, czy zarzenowany... Ale uprzedzam, nic z tego nie ędzie, chłopcy mnie nie pociągają.

Dewast
na forum od listopada 2017
Dewast
02.08.2020 23:17

Do rekkoon, Zacytowałeś mi mój wpis, z którego niby co wynika? To że towarzyszowi Verison wyświetlały się pustaki? Nie wiem czego ma to dowodzić, tego że Nie lubię Komoruskiego? No nie lubię i co? I niby to jest dowód, że głosuję na PiS? Nie wiem jakimi drogami podąże twoja logika, ale jakoś specjalnie mnie nie ciągnie do tego by się dowiedzieć. Wielki ciuliku

Dewast
na forum od listopada 2017
Dewast
02.08.2020 23:12

@rekkoon, Tak wielki ciuliku, poproszę

Dewast
na forum od listopada 2017
rekkoon
02.08.2020 22:50

mam ci jeszcze poszukać drobny ciuliku jak szczekałeś przed wyborami?

rekkoon
Konto zablokowane
rekkoon
02.08.2020 22:49

i dlaczego łżesz pisowski kundlu?

10.07.2020 23:50

Towarzyszu viserion, Jak już wcześniej pisałem, to są reklamy spersonalizowane i pustaki wyświetlają się pustakom. Jak by towarzysz interesował się np. fizyką kwantową, to wówczas by się towarzyszowi wyświetlały wykłady Dragana,Meissnera albo ksiedza (co by już mogło towarzysz wręcz spalić) Hellera. A tak, to tylko pustaki i pustaki. I niestety towarzyszu viserion te pustaki to jedyne, z czym towarzysz jest sobie w stanie poradzić. Co doreszty bredni, tu publikowanych to waszym prezydentem wciąż jest Bredziasław Bul Komoruski... młody, wykształcony znawca bigosu, który ułaskawiał jak leci... pedofilii, damskich bokserów, nozowników, ale o tym sza, bo jeszcze się wyda. PS Juncker w Trewirze (Niemcy) w czasie odsłaniania pięcio metrowego pomnika waszego Bochtera Marksa podczas przemówienia apelował, by "pamiętać o umieszczeniu ideologa socjalizmu w kontekście, bez zrzucania na niego odpowiedzialności za zbrodnie komunistycznych dyktatur". i tego sie widze wciąż trzymacie. Rzygać mi się chce, jak o takich jak ty pomyslę.

załgana szmato patyjna

rekkoon
Konto zablokowane
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA