DYSKUSJE
Testy na koronawirusa w Krośnie. Dla wszystkich, ale nie za darmo
jaroslaw_kulawy
18.07.2020 17:44

Wybory wygrane, teraz możecie mnie w dupę pocałować.

jaroslaw_kulawy
na forum od lipca 2020
kendzior13
18.07.2020 15:27

Na Korczyńskiej w laboratoriach Diagnostyki można zrobić testy na przeciwciała serologiczne i kasetkowe za niecałe 100zł

kendzior13
na forum od listopada 2017
orlandus
01.07.2020 11:36

mimeko wydaje mi się że rzeczywiście trzeba dać Ci mleko.

orlandus
na forum od listopada 2017
mimeko1811
01.07.2020 02:34

"Halo? Covid? -Ty skur**** ... grypa była jest i będzie ale prosty lud tego nie zrozumie. Kto ma umrzeć to umrze a wy sracie w pory jak małe dzidziusie."

- createko

Uwielbiam takie wpisy. Jak jesteś zdrowy fajnie się pisze, ale jak śmierć ci zacznie patrzeć prosto w oczy to nagle nie ja chcę żyć i nawet cyrograf z diabłem podpisze, taka osoba.

"Poczytajcie jak po-ski przytocki pies skamle, używając kilku nick-ów.lyterat & rekkoon & foks9 & cywilny kapłan & reaktywatorTe konta logują c się do k24 w większości korzystają z IP urządzeń UM Krosna "

-krasnal24

Skąd bierzesz takie dane?

"A wiecie co jest jeszcze najśmieszniejsze ? Do sklepu bez maseczki antymadatowej nie wejdę ale na wiecach wyborczych setki ludzi było bez tych szmat na twarzach a dystans jaki mieli to najwyżej kilka cm! No i gdzie ten wirus ? hahahah CIEMNOTA!, Rząd WAM pluje w twarz a Wy myślicie, że pada deszcz."

-Endrju89

Niby inteligętny ale nie dokońca. Nie ma zachorowań nawet jak nie srosujesz się do rygoru bo większość ludzi zarażonych i podajżanych o zarażenie odzolowaliśmy. Kwaratanna, możesz w necie poczytać. Więc czysto statystycznie, prawdopodobieństwo że ktoś się zarazi spada, jak np zmiejszysz ilośc nosicieli "na wolności" z 1000 do 10.

Nie wiem czy wy ludzie nie macie własnego rozumu i ślepo wierzycie we wszystko (oczywiście tylko to co pasuje) z neta?

mimeko1811
na forum od kwietnia 2020
123456
30.06.2020 18:30

rogol. z calym szacunkiem.ale są leki. TCM ma setki ziół i grzybów leczniczych. zgoogluj. znasz angielski?

a z medycyny tzw akademickiej -chlorochina .duży temat. wiadomo że na każdego działa inaczej. ale przepisywanie abaxow tj antybiotyków czyli związków działających na bakterie czy ibuprofenu no to klęska polskich lekarzy.

zależy co czytasz.hehe.

123456
na forum od lipca 2018
lyterat
30.06.2020 17:18

krasnal były milicyjny kapuś, ormowski kundel, obecny pisowski sygnalista. złodziej i oszust z prawomocnymi wyrokami sądowymi. katolik.

lyterat
Konto zablokowane
maniek75
30.06.2020 16:37

Zdrowi renciści i inwalidzi a za to wszystko płacimy My zwykli ludzie a konował liczy kasę !!!

maniek75
na forum od listopada 2017
maniek75
30.06.2020 16:36

Pamiętacie akcję posiłek dla lekarza ? „siano+” !

maniek75
na forum od listopada 2017
maniek75
30.06.2020 16:32

Na świecie jest tylko jeden wirus „KONOWAŁ” !!!

maniek75
na forum od listopada 2017
rogol
30.06.2020 16:09

Jak dotad nie ma lekarstwa na virusa i to badanie tylko dla robienie wrazenia jak to sluzba zdrowia dba o obywateli.

Wymaz nie daje100% pewnosci czy jest virus czy nie.To tylko pozbycie sie strachu dla bojazliwych za pieniadze.

A czy szpital bedzie placil odszkodowania po negastywnym wyniku a pacjent zejdzie na virusas.

W Krosnie jak narazie nie ma epidemi inawet miejsca dla chorych na to w szpitalu ani specjalistow wtejdziedzinie.

Moze sie myle ale to poprostu wykorzystywanie pandemi do robienia pieniedzy.

Mam zla opinie o krosnienskim szpitalu jak moj brat zarazil sie tam wirusowym zapaleniem pluc i zmarl.

rogol
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 10525 razy