DYSKUSJE
Catering dietetyczny. „Mam pustą lodówkę i zdrowo się odżywiam”
agaannakownacka
05.12.2023 06:06

Ja znacznie bardziej polecam udać się do dietetyka. Catering jest wygodny, ale raczej nie nauczy Cię jeść zdrowo, nie pomoże Ci wyrobić sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki dietetykowi naprawiłam swoją relację z jedzeniem, która od czasów szkolnych była trudna- emocjonalne zajadanie problemów. Na niepodległości w Krośnie jest Projekt Zdrowie to poradnia, którą mogą polecić. Można znaleźć kontakt na projektzdrowie.info/

agaannakownacka
na forum od grudnia 2023
jadzinek
07.10.2021 14:30

Catering dietetyczny to fajne rozwiązanie. Wygodne. Ma niestety jeden minus i to duży. Dla mnie osobiscie - nie do przekroczenia. Chodzi oczywiście o cenę. Dla mnie cena za taki catering jest po prostu za wysoka. Tzn. rozmiem, że taka usługa musi kosztowć, nie kwestionuję tego, ale dla mnie jest to po prostu za wysoki koszt. Nie stać mnie i tyle. Natomiast sama idea jest świetna.

jadzinek
na forum od października 2021
123456
03.05.2020 03:10

Z czego są te specjalne pojemniki?

123456
na forum od lipca 2018
kurnachata
02.05.2020 18:41
wyróżnione przez moderatora

Pozdrawiam i życzę zdrowia na sezon wiosna-lato 2020.

kurnachata
na forum od listopada 2017
wiktoria7899
02.05.2020 17:43

Zielona Terapia to najlepszy katering jaki miałam okazję próbować, posiłki są zróżnicowane, przez co nie dieta nie jest nudna. Każdy posiłek jest podany w oryginalny sposób. Jak się okazuje, ze zdrowych rzeczy można wymyślić cuda. Myślę, że to wyróżnia Zieloną Terapię wśrod innych. Wszystko jest starannie zapakowane i dopasowane do klientów i właśnie te detale sprawiają, że jest ona NAJLEPSZA!

wiktoria7899
na forum od maja 2020
rogol
02.05.2020 15:31

Nie ma czegos takiego niezdrowe odrzywianie.To wymysl dioetetykow bo wreszcie po to sa.

Zanik samodzielnego przyzadzania posilkoew,doprowadzi do kalectwa spoleczenstwo.

Kiedy zamkna wszystkie knajpy i garkuchnie pozdychacie z glodu.

Podgrzewanie w microfalowce zmienia biegunowosc podgrzewanego czegos.

Czy to zdrowe dlaorganizmu,zapytajcie dietetykas.Bedzie sie wil i nie odpowie.

rogol
Konto zablokowane
Pigmalion
02.05.2020 08:52

Super sprawa,korzystaliśmy z żoną dość długo i z pewnością jeszcze będziemy korzystać.Zaczęliśmy od "Zielonej Terapii".Bardzo urozmaicone dania,pyszne i fajnie doprawione.Chcieliśmy spróbować również catering z innych firm i tak": "Zdrowa Pasja" pyszne,super desery ale reszta dań jak dla mnie i żony bez wyrazu i mdła (mieliśmy tez catering bodajże 2 tygodnie).Niestety podobnie sytuacja miała się z cateringiem z firmy "Dor4fit",dania niedoprawione,monotonne i nie zawsze smaczne (również wzięliśmy na 2 tygodnie).Ponownie wrócilismy z żoną do "Zielonej Terapii" gdyż wypadła najlepiej z tych trzech firm."Zielonej Terapii" życzymy by nadal trzymali poziom a pozostałym firmom,by dorównali do lidera,bo wystarczy popracować nad daniami i smakami by było ciekawie i smacznie.Jeśli powstanie nowa firma również z ciekawością spróbujemy :D

Pigmalion
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA