DYSKUSJE
Jak Krosno broni się przed koronawirusem [25.03-13.04.2020]
ster11
13.04.2020 10:26

Nie wszystkie firmy stosują sie do zaleceń władz. Pracujemy w delegacji w firmie gazowniczej w woj. Lubelskim jest nas 16 osób, co tydzien zjezdzamy do swoich domów i rodzin, teraz wszyscy zjechalismy na swięta, jutro znowu mamy wyjechac do pracy, czy to jest bezpieczne, jesli wszyscy pracownicy pochodza z różnych stron miejsca zamieszkania i nie mam pewnosci kto się z kim spotykał.

ster11
na forum od listopada 2017
paproka
09.04.2020 10:14

Czy śmieszny pan, zwany przez niektórych krośnian ,,królem" już dostał karę administracyjną? Przemieszcza się bez celu swoim motorkiem w dodatku zakłóca porzadek puszczajac muzykę. Jego nikt nie zatrzymuje? Ciekawe...ciekawe

paproka
na forum od marca 2020
abajurek33
08.04.2020 19:53

A ty ile dałeś, bo ja 981 zł. Moją trzynastą emeryturę przekazałem na szpital. Oczywiście będziesz podważał to co zrobiłem. Jeśli chcesz mogę ci pokazać przelew.

abajurek33
Konto zablokowane
reaktywator
08.04.2020 19:36

A ty co masz w kieszeni, ile dałeś oprócz plucia lub wiesz ile przekazał Jarek z emerytury, prezesury, diety poselskiej albo wiesz o jakimś PiSiorze, który dał niekradzione?

Karczewski wyłudził pieniądze z Senatu?! One mu się należały! Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Karczew(...)

https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Karczew(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
abajurek33
08.04.2020 16:18

https://wiadomosci.wp.pl/robert-biedron-narzeka-na(...)

Jak potrafi kluczyć cwaniaczek, żeby nie wyjąć chodźby euro. Bo ma "węża w kieszeni". Zafajdany kandydat na prezydenta. A kysz..

abajurek33
Konto zablokowane
shadow1965
06.04.2020 15:54

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-mase(...)

Taka akcja byłaby mile widziana również u nas...

shadow1965
na forum od listopada 2018
abajurek33
06.04.2020 12:34

Naczytasz się lewackich opinii i powtarzasz za nimi jak małpa. Wszystko co zrobią rządzący jest złe. Tak ogłupiałej opozycji, nigdy w dziejach Polski nie było. Gdyby Kaczyński po świętach, założył czarne okulary i ogłosił w mediach jak w 1981 r. Jaruzelski: "Rada państwa w porozumieniu z Wojskową Radą Ocalenia Narodowego, wprowadza na na terytorium całego kraju stan ... itd". To by dopiero było: "Hunta pod przewództwem wściekłego karła z Żoliborza, wprowadziła stan wojenny. Ojoj co to będzie"? Wiadomo że zgodnie z konstytucją, wybory prezydenckie muszą się odbyć. Owszem w sytuacjach nadzwyczajnych, można je przesunąć na inny termin, ale to trzeba zmienić w konstytucji. Na to opozycja nie pozwoli, bo potrzeba 2/3 głosów w sejmie, żeby to przegłosować. Prezydent musi być wybrany, gdyż kto podpisze ustawy niezbędne do kierowania państwem? . Wiadomo że po kryzysie, który na pewno będzie po pandemii. Rząd i cała koalicja stracą na popularności, więc obecna populistyczna opozycja będzie chciała na tym skorzystać i wygrać wybory. Zwykły Dreptak zapyta, o co tu chodzi? Odpowiedź jest banalnie prosta - o koryta... Jednym i drugim o to samo chodzi. Tylko PiS-ory jeszcze coś z tego koryta rzucają dla wszystkich Polaków. Natomiast ci drudzy, co wcześniej rządzili, dawali tylko swoim i dla zagranicznych. Bo tamci dawali im kasę, więc teraz oni rządają zwrotu z nadwyżką dla siebie. Tak to wszystko wygląda, dlatego się nie denerwujcie i cieszcie się życiem siedząc w chałupie na dup*e.

abajurek33
Konto zablokowane
Endrju89
06.04.2020 08:37

Śmiej się, śmiej, zaraz po pseudo wyborach wprowadzą stan wyjątkowy i będziesz srał na zawołanie bo Ci nie będzie wolno NIC!

Endrju89
na forum od listopada 2017
123456
06.04.2020 07:32

Hahahaha. Łykacie pięknie tę sciemie .gratuluje hehehehe.właśnie o taki elektorat im chodzi

123456
na forum od lipca 2018
abajurek33
06.04.2020 00:15

Wrus będzie atakował raz więcej, raz mniej, potem może znowu bardziej. Może zabije mnie i moich najbliższych, może sąsiadów oraz dalszych i bliskich znajomych, może koleżanki i kolegów z pracy. Nie wiemy kogo... czas pokaże? Dlatego sądzę, że nie ma się co dołować, popadać w depresję i zwątpienie. Trzeba żyć nadzieją! Wirus kiedyś minie, kryzys jaki powstanie również minie. Polacy to dobry i pracowity naród, doświadczony, wiecznie kąsany wieloma klęskami. Bóg jest z nami, przeżyjemy!

abajurek33
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA