DYSKUSJE
Samoobsługowe kasy w Biedronce. Zakupy można zrobić bez kolejki
shadow1965
22.12.2019 01:06

lechu

mnie to smakuje bo jest smaczne i jest tanie równie dobrze mogło by być z Wietnamu. Jak luszi nie stać na nic lepszego to nie wybrzydzają. Myślisz, że polska żywność jest zdrowsza?

shadow1965
na forum od listopada 2018
lechu
21.12.2019 21:55

Na pewno to wiecie, ja tylko przypomnę: 51 procent akcji biedronki posiada portugalski Jeronimo Martins, 49 procent holenderski Ahold, produkty holendrów można kupić w Bieronce, w sklepach Ahold nie ma nic polskiego. Zastanawiałem się kiedyś jak jest to możliwe że kilogram wędliny może kosztować 10-15zł, każdy kto chce się dowiedzieć jak jest to możliwe niech poczyta o tuczu nakładczym. Smacznego!.

lechu
na forum od kwietnia 2019
kurnachata
21.12.2019 19:59

Nowości handlowe w Krośnie. Jedynie szokują słowa menedżera że zbudowali je wiedząc kto i co kupuje tak zupełnie beztrosko z inwigilacją kupującego.

kurnachata
na forum od listopada 2017
shadow1965
21.12.2019 19:07

listonosz

Ja nie zazdroszczę bo przy tych cenach mało kto będzie kupował polskie produkty spożywczye. Wole zjeść chińską zupkę za złotówkę niż polską szynkę za stówkę. :)

shadow1965
na forum od listopada 2018
gonet39
21.12.2019 17:49

Nic nie mam do biedronki...tz oprócz czekania przy kasach po 10 min...temat parkingu to normalnie brak słów...wjedz na parking...znajdz miejsce...po czym idz po bezplatny bilet... Powrót do auta z biletem...bo inaczej gościu zdjecia robi samochodu bez biletu i mandat....chore...Ludzie przyjerzdzaja na zakupy a mandat można dostać?gdzie tu logika?Sieć biedronka ma tyle sklepów a tylko w tym jedynym sklepie tak jest ...brak biletu mandat czasem wyższy niz zakupy...A wy co o tym myslicie? Bo według mnie porażka...

gonet39
na forum od grudnia 2019
listonosz
21.12.2019 17:28

shadow1965 proszę zająć się rolnictwem ,będziesz opływał dostatkiem i tanio produkował. Nie ma co zazdrościć.

listonosz
na forum od listopada 2017
rynienka
21.12.2019 15:34

@Mark9

Nie wiesz - nie pisz. Guzikówka to też całe osiedle WSK, które nie jest osobną jednostką. Guzikówka kończy się na lotnisku

rynienka
na forum od grudnia 2017
shadow1965
21.12.2019 12:55

charlotta, janasso80 ta pierwsza ma rację a janasso80 nie. Polski rolnik dostaje takie dotacje że się nawet uczonym w głowach nie mieści. Dopłaty mają do wszystkiego od nawozów i paliwa zacznijmy a skończmy na świnia+ i krowa+ do tego jeszcze płacą nie ZUS tylko KRUZ a żywność polska jest najdroższa na rynku. To jest jakaś szopka żeby warto było żywność sprowadać z zagranicy bo polskiemu rolnikowi wszystko mało!!! Wiem, że w Anglii są sklepy z polską żywnością i są tańsze od miejscowych bo mój brat tam żyje i pracuje. My ze swoich podatków fundujemy dotacje na żywność którą jedzą Anglicy czy to nie jest chore?

Jeśli koszta zatrudnienia rosną to czyja to jest wina? Żywność w Polsce po tych wszystkich plusach powinna być bardzo tania. Te plusy to się psu na budę zdadzą jak będziemy jedli żywność z niemiec, ukrainy, rosji i chin. To ja się teraz pytam po co one wogóle są i dlaczego rolnicy płacą KRUZ a nie ZUS? Czy Polska ma stać się krajem pastuchów i świniopasów?

shadow1965
na forum od listopada 2018
Mark9
21.12.2019 12:35

Ten sklep nie jest na Guzikówce. Administracyjnie Guzikówka kończy się na ul.Batorego.

Mark9
na forum od listopada 2017
janasso80
21.12.2019 12:09

Żywność będzie coraz droższa bo koszty zatrudnienia rosną w zastraszającym tępie. Dlatego myślę że wprowadzają samoobsługe. Ni ma komu robić

janasso80
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA