DYSKUSJE
Krośnianie znów na podium. Z sukcesami zakończyli rok
maniek11
30.12.2019 12:54
wyróżnione przez moderatora

Wszystkim należą się gratulacje !. Również Szkole Muzycznej z Krosna, gdzie nie tylko szkolą muzyków, ale i w innych dyscyplinach mają osiągnięcia ! Gratuluję informatykom z tej szkoły ! BRAWO !

maniek11
na forum od listopada 2017
trw_krosno
29.12.2019 07:09
wyróżnione przez moderatora

Gratuluję, gratuluję.... Ja zawsze wiedziałam, że w naszym mieście mamy bardzo liczną grupę utalentowanych sportowców, tancerzy itp.

Artykuł ten powinni przeczytać 100 razy malkontenci- którym się w Krośnie nic nie podoba i wszystko i wszystkich krytykują.

Jestem dumna z naszych młodszych mieszkańców. Gratuluję i serdecznie pozdrawiam życząc dalszych sukcesów. KD

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
Grwazy
28.12.2019 22:46
wyróżnione przez moderatora

Serdeczne gratulacje dla sportowców, tancerzy, artystów itp. Za wyjątkiem Wydmuszkowych tzw. Wojsk pomysłu geniusza strategii wojskowej, słynnego A.M., równego Clausewitzowi, Napleonowi i innym. I co od lat "zamach smoleński" udowadnia i udowodnić nie może. Wymyślił se:) bezsenną nocą, wprowadził w życie i mamy skautów weekendowych do straszenia. Bo to nie jest żadne wojsko.

Z tzw. wosk terytorialnych, co koła myśliwych mogą pokonać w mig, śmieją sie zawodowi wojskowi, zacierają ręce Rosjanie, bo to kosztowna imitacja wojska, za którą na dodatek idą kosztowne zakupy.

Że też portal o takich głupotach pisze...:)

Grwazy
na forum od listopada 2017
Freez
28.12.2019 19:14
wyróżnione przez moderatora

Brawo Beniaminek! Byłem, oglądałem - świetny turniej i pięknie chłopcy zagrali.

Freez
na forum od listopada 2017
ewa5
28.12.2019 11:56
wyróżnione przez moderatora

Serdeczne gratulacje dla zawodników i uczestników,a słowa uznania dla trenerów,pasjonatów i opiekunów w/w grup i osób,m.i.dla p.A.Orszulaka i p.G.Rausa.Brawo!

ewa5
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA