DYSKUSJE
Niecodzienny spektakl na Rynku. "Wywołali z pamięci" postacie związane z Krosnem
abajurek33
28.11.2019 14:17

"Gdzie te pińondze", "Ni ma pińyndzy", "Skont wziąść pińondze", " Na co poszły te pińondze". Przepraszam za celowe błędy i wulgaryzmy, ale już mnie kur**ca bierze na narzekania nienażartych hipokrytów i malkontentów.

abajurek33
Konto zablokowane
kolor
27.11.2019 12:24

Brawo Jacek,brawo Wy!

I brawo pianiści!

Nie dajcie się zniechęcić wiecznym malkontentom.

Tak trzymać!

kolor
na forum od listopada 2017
wokol_krosna
26.11.2019 22:14
wyróżnione przez moderatora

Niezwykłe, piękne widowisko! Gratulacje dla twórców! Ciekawe, niebanalne przedstawienie postaci związanych z Krosnem, które jednak są jeszcze zbyt mało znane. Niezwykły nastrój - noc, deszcz, świece, muzyka fortepianowa i osoby w strojach z epoki wyłaniające się z mgły...

Można by to przedstawienie powtórzyć latem, już nie jako "zaduszki", ale jako powrót w czasie do dawnego Krosna. Może przed "Karpackimi Klimatami"? Albo przed "wjazdem króla?"

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
kurnachata
26.11.2019 20:18

mnie tam bardziej wystrasza zadłużenie tej miejscowości, trudne warunki życia i kupowanie zabawek fortepianowych z budżetu, zamiast tych osób udających duchy. Oczywiście każdy poklepał sie wzajemnie jak to nie było pięknie.

kurnachata
na forum od listopada 2017
jazz33
26.11.2019 18:17

to spektakl szybko się skończył bo krosno to wiocha i tu zadnych postaci historycznych nie ma i nie bedzie...............................................................

jazz33
na forum od października 2018
zuch53
26.11.2019 15:59
wyróżnione przez moderatora

Wspaniała inicjatywa dla przypomnienia wybitnych postaci związanych z Krosnem a ponieważ jest ich dłuższa lista, to takich spektakli może będzie więcej? Niestety pogoda nie dopisała ale myślę, że uczestnicy nie żałują tych chwil spędzonych z historią, Wielkie gratulacje dla pomysłodawców i wykonawców!!!!!!

zuch53
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA