DYSKUSJE
Unikalne zdjęcia Krosna z lat 50. Wspomnienia krośnianki
Lukii
17.10.2019 21:25

Ul. Łeżańska już wtedy wiedziła że będzie przyszłym łącznikiem do S-19. Wiec po co robić drogę dwa razy? :D Najważniejsze że mamy dofinansowanie na drogę G czyli łącznik nad torami od Vivo do ul. Sikorskiego!! :) Wiec już niedługo okolica ul Sikorskiego zmieni się nie do poznania.

A tak powaznie po do robić drogę dla mieszkańców i Pani Wójt z Gminy Miejsce Piastowe która jest przeciwko rozwojowi regionu i Krosna?

Przecież mieszkańcy gminy Miejsce Piastowe i całego regionu nie jeżdzą drogami do Krosna na zakupy, do kina, do szkół, do szpitala, do pracy...

Lukii
na forum od listopada 2017
foks9
17.10.2019 20:34
wyróżnione przez moderatora

piękne już historyczne zdjęcia. Pewnie po domach jest takich jeszcze dużo. Warto by je pokazać. Może jakaś akcja portalu?

foks9
na forum od listopada 2017
shadow1965
17.10.2019 20:22
wyróżnione przez moderatora

Miasto się zmieniło - to fakt. Teraz nabardziej brakuje tutaj zieleni.

shadow1965
na forum od listopada 2018
bulik
17.10.2019 20:06
wyróżnione przez moderatora

No miasto się zmieniło,ale łężańska jaka była roz... taka jest nadal.

bulik
na forum od listopada 2017
Gafa
17.10.2019 19:49
wyróżnione przez moderatora

Krosno się zmieniło i zmienia, co widać na załączopnych zdjęciach, ale malkonttenci tego nie dostrzegają, a zachłanni krytykanci ciuagle muszą przywalić komuś, bo bez tego nie mogą nawet oddychać...............Panią Krystynę poznałem kilka lat emu osobiście, wesoła Pani, pełna energii, ciepła i humoru i myślę,. że to co teraz opiszę nie będzie mi miała za złe, a ja to znam z opowiadania jej znajomej z pokoju nauczycielskiego....

Wpada do pokoju nauczycielskiego uczeń i pyta " czy jest pani Kura?.... jaka kura, przecież u nas nie ma kury, chyba chodzi ci o Panią Kogut..... a on cały czerwony, ale dalej rezonuje, a żona koguta to nie kura?

Pozdrowienia dla Pani Krysi.............:)

Gafa
na forum od listopada 2017
gr00szek
17.10.2019 16:52
wyróżnione przez moderatora

O a Łężańska/ Sikorskiego się nie zmieniła :) Taka sama nawierzchnia :)

gr00szek
na forum od listopada 2017
suny
17.10.2019 14:27
wyróżnione przez moderatora

Wtedy jeszcze w miastach pozwalano rosnąć drzewom ;)

suny
na forum od listopada 2017
warez
17.10.2019 14:20
wyróżnione przez moderatora

Stan nawierzchni ul. Łężańskiej nie zmienił się przez lata.

warez
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA