DYSKUSJE
Kaczyński wygwizdany w Krośnie. „Nie sprzedacie Polski za 500!”
abajurek33
11.10.2019 23:59

Głosujcie na Partię Oszustów to bedziecie pracowali do 67 r.ż. za 5 zł/h. Zabiorą wam 5 stów na dziecko i tak obniżą próg dochodowy, że nie dostaniecie nawet 70 złotych rodzinnego. Cwaniaczki będą cyckali kraj z VAT-u (260 mld). Paliwa bez akcyzy popłyną wartko cysternami. Ogólnie będzie happy.

abajurek33
Konto zablokowane
black_crow
11.10.2019 22:37

@roberto, ten "dziennikarzyna" po prostu czekał na rozwój sytuacji, a musiał dzisiaj opublikować te wypociny bo przecież pojutrze wybory i o północy zaczyna się cisza wyborcza.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
black_crow
11.10.2019 22:24

@roberto, ten "dziennikarzyna" po prostu czekał na rozwój sytuacji, a musiał dzisiaj opublikować te wypociny bo przecież pojutrze wybory i o północy zaczyna się cisza wyborcza.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
krzys16
11.10.2019 22:21

Oj nie ma demokracji w Polsce, W Polsce by była demokracja jak PO i KOD rozkradały by ten kraj. Bo nikt mi nie powie że oni żądzili tym krajem, sami mówili o naszym kraju, że to kamieni kupa .

krzys16
na forum od listopada 2017
roberto
11.10.2019 22:13

Jak zawsze redaktorzy na z portalu ...PO 24 chce zabłysnąć. Nawet nie stać go na podpis że to ten bezstronny człowiek jest autorem tekstu.Grupa błaznów krzyczących gwiżdżących.Chcialym zauważyć że wolność słowa pozwala na taką demokratyczną demonstracje.Wsluchujac się trochę w wypowiedzi Kaczyńskiego nie słyszałem żadnych opowieści o kosmitach ....tak jak popierający Poko Bolek głosił w polance.Zadna władza nie jest idealna .Przypomnę podniesienie wieku emerytalnego, zabranie OFE, prywatyzacja czego się tylko dało 6 latki do szkoły.Osmiorniczki , restauracja Sowa i przyjaciele.To tylko niektóre grzeszki władzy Poko ....I pewnie przypadek że redaktorzy na pisał artykuł aż 5 dni.........i dopiero teraz się ukazał.bidula się napocił.....w tych jego wypocinach.

.

roberto
na forum od listopada 2017
black_crow
11.10.2019 22:13

I szanowny dziennikarzyna (bo nazwanie autora dziennikarzem urąga ludziom uprawiającym ten zawód) powinien się dokształcić i poczytać co to jest demokracja a nie podpisywać zdjęcie ludzi z KODu per "ludzie ze środowisk prodemokratycznych".

black_crow
na forum od kwietnia 2019
loginka1
11.10.2019 22:02

Bardzo mnie Państwo z obu grup wyznaniowych przekonujecie, żeby zagłosować na Konfederację. Te obrazki i efekty akustyczne już w 100% przekonały mnie do elitarnej inteligencji z Konfederacji. To tacy ludzie powinni zasiadać w ławach sejmowych, nie towarzystwo krążące od 30 lat w chocholim tańcu wokół okrągłego mebla. Nie zgadzam się z konfederatami w wielu kwestiach, ale prezentują się z godnością i klasą, w porównaniu z tymi, którzy robią z Was... to, co możecie tu zobaczyć i usłyszeć, gdy tylko spokojnie przyjrzycie się temu filmikowi z boku. Dlaczego jesteście Państwo tak zacietrzewieni? Widać, że jesteście już metrykalnie ludźmi dojrzałymi - czy to wypada? Wobec dzieci, wnuków?

loginka1
na forum od listopada 2017
black_crow
11.10.2019 21:58

Krosno24 jak zawsze bardzo "obiektywne" i promujące jedynie słuszne komentarze. Zwykły lokalny portalik wpisujący się w mowę niewawiści i promujący krzykaczy z KODu, organizacji którą kierownictwo PO ma za ... , wiadomo za co, słyszeliśmy to na taśmach Neumana.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
pav_
11.10.2019 21:58

A...... miałem coś napisać ale dla tempaków platformiaków to szkoda słów. To jak rzucać perły między wiepsze. Reszta jest milczeniem.....

pav_
na forum od listopada 2017
triador
11.10.2019 21:17

Wszystko zweryfikują wyborcy w najbliższą niedzielę. POKO za sukces powinno uznać wynik na poziomie 30%, PiS 48%, Lewica 10%, PSL 8%, Konfederacja 4%.

triador
na forum od listopada 2017
/7
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA