DYSKUSJE
Dynie, ozdobne trawy, nowe nasadzenia. Krosno zmienia swój wygląd
zebra
09.10.2019 18:32
wyróżnione przez moderatora

Kurnachata oczywiście, że za to zapłacił podatnik i bardzo dobrze, bo to są dobrze wydane pieniądze.

Wielu moich znajomych zwróciło uwagę, że mamy ładnie w mieście. Odwiedził mnie znajomy Holender i nie było mi wstyd pokazywać Krosna - mojego/ naszego domu.

Najbardziej podoba mi się rabata koło parku Zawodzie z roślinami do tej pory rzadko stosowanymi.

zebra
na forum od lipca 2019
chriskelly
09.10.2019 16:54
wyróżnione przez moderatora

Super pomysł z dyniami i klombami. Szkoda tylko, że niektórym to przeszkadza.

chriskelly
na forum od listopada 2017
tedi1907
09.10.2019 16:48
wyróżnione przez moderatora

Idąc kiedyś przez Krosno pomyślałem "wypiękniało moje miasto" nie wiedząc dlaczego!!Gratuluję włodarzom miasta trafnego wyboru a firmie świetnych pomysłów. Brawo Wy!!!!

tedi1907
na forum od listopada 2017
goatman
09.10.2019 16:41
wyróżnione przez moderatora

Pomysł z dyniami - 10/10!

A czy wiadomo coś może na temat rewitalizacji parku przy Piastowskiej? Były zapowiedzi, miasto wydzierżawiło teren, a jedyne co tam ma się dobrze to żule.

goatman
na forum od listopada 2017
loginka1
09.10.2019 15:27
wyróżnione przez moderatora

O, jaka miła odmiana od tematów politycznych! Piękne są te botaniczne pomysły, miło się spaceruje, odpoczywa w takich miejscach. Udany pomysł. Kwiaty, klomby, kompozycje są naprawdę niebanalne, estetycne i przyciągają wzrok. Brawo! Udanie zagospodarowane pieniądze podatnika, tym razem.

loginka1
na forum od listopada 2017
hal
09.10.2019 15:11
wyróżnione przez moderatora

Bardzo fajnie to wszystko wygląda, miło się na to spogląda. O te resztki zieleni w mieście należy dbać. Szkoda, że Park Jordanowski niedługo już przestanie tak sympatycznie wyglądać, chyba, że za atrakcję uznamy tą nową drogę, która ma przebiegać przez park. Z tego co słyszałem, ten mało sensowny pomysł staje się rzeczywistością. :(

hal
na forum od listopada 2017
jaluki
09.10.2019 15:04

... no tak dynie są, ale resztą leży !!!!!!??????

jaluki
na forum od lutego 2018
Gafa
09.10.2019 14:43
wyróżnione przez moderatora

Pięknie to wszystko wyglada i wreszcie znalazł się ktoś, kto ma pojęcie o pięknie, estetyce i wsadził w te donice coś co bedzie ozdabiało, a nie usychało..............

Kilka , może już kilkanaście lat temu na tym portalu walczyliśmy o resztki zieleni w Rynku, to "znawcy z bożej łaski" twierdzili, że drzewka w donicach będą rosły ,,,,,,,i co miasto wyrzuciło kasę, a drzewkom w tym betonie brakowało wszystkiego potrzebnego do życia i się zbuntowały, zwyczajnie wyschły, bo tylko wielbłąd wytrzymuje goraco i brak wilgoci..............

Brawo pani Aniu, za kompozycje, za skwerki i to coś............... :)

Gafa
na forum od listopada 2017
kurnachata
09.10.2019 14:38

Jeśli za tak szalone pomysły zapłacił podatnik to bardzo średnio. Jeśli to kogoś prywatna niezależna inicjatywa to bardzo fajnie.

kurnachata
na forum od listopada 2017
kiniaes
09.10.2019 13:43
wyróżnione przez moderatora

Dynie na rondach są piękne !!

kiniaes
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA