DYSKUSJE
Koalicja Obywatelska w natarciu. „My Polaków słuchamy, inni podsłuchują”
piotrd290
04.10.2019 17:32

Dzisiaj Donald Trup ogłosił że Polska dołącza do programu bezwizowego. Już za kilka miesięcy Polacy polecą do USA bez wiz.Ktoś mi powie dlaczego nie udalo się tego wynegocjować Donaldowi "nic nie mogę" Tusk? przecież to "prawie" prezydent europy jest.

Popatrzecie taki ten PIS zaściankowy i zacofany, przynosi wstyd na arenie międzynarodowej - a tu masz TAKA NIESPODZIANKA :)

Coś mi się wydaje że po wyborach będzię 60 do 20 :)

piotrd290
na forum od grudnia 2017
krzys
04.10.2019 17:26

Mieliście 8 lat na słuchanie a wy woleliście afery za które nikt do dziś nie poniósł konsekwencji . Idżcie kłamać gdzie indziej waszych pseudo obietnic ludzie mają dość. Najlepszym dowodem jest wygrana PIS

krzys
na forum od sierpnia 2018
black_crow
04.10.2019 16:55

Znowu redakcja przedstawia żenująco niski poziom pseudodziennikarstwa wyróżniając komentarz obrażający jedną z formacji politycznych.

Dołaczacie tym samy do hejterskich mediów zaniżających poziom debaty publicznej.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
pihumufu
04.10.2019 16:20

Ach te tłumy wyborców.

pihumufu
na forum od grudnia 2017
AnDrE79
04.10.2019 16:20

Te slowa przekonaly mnie, zeby na Poko glosowac " Chcemy, aby po wyborach Polska była radosna, by ludzie się szanowali, by ludzie się uśmiechali." Co oni palą?

Zaglosuje, ale tylko na PIS.

AnDrE79
na forum od listopada 2017
stalowymściciel
04.10.2019 15:21

Siekiernik!! Radzę przyglądnąć się PiSowi... I pomyśleć o przyszłości...

PiS = Przeproście i Spier....

stalowymściciel
na forum od września 2018
stalowymściciel
04.10.2019 15:20

Zapomniałem wspomnieć...

Afera SkokWołomin niewyjaśniona... Afera AmberGold niewyjaśniona... Jedni drugim nie dadzą zrobić krzywdy i drudzy pierwszym tak samo... Bo i jedni i drudzy mają z tego hajs... Nasz hajs...

Podobnie jak zajumane pieniądze z OFE... chyba 160 mld złotych... MILIARDÓW... nie jakieś tam śmieszne miliony...

stalowymściciel
na forum od września 2018
siekiernik
04.10.2019 15:18

Na dzień dzisiejszy tylko PIS. A konfederacji będziemy się bacznie przyglądać...

siekiernik
na forum od lutego 2018
stalowymściciel
04.10.2019 15:17

Szanowni Państwo... PiS/PO jedno zło... Co z tego, że PiS-dzielce dają 500... Zabierają wcześniej 700... tak to wygląda... PiS wytezarza chorą wdzieczność, bo wyglada to tak, że to nie Ty ZAROBIŁEŚ tylko DOSTAŁEŚ... Ale zanim DOSTAŁEŚ zostały Ci one zabrane (podatek dochodowy i inne podobne przymusowe "składki")...

Zatem jedynym rozsądnym wyborem jest KONFEDERACJA!!!

Nie idąc na wybory to tak jakbyś oddał głos na PiS...

stalowymściciel
na forum od września 2018
kurnachata
04.10.2019 15:15

PiS działa bardzo zle dla kraju Polska wiec trzeba to zmienić. Podkarpaccy działacze PiS to raczej uczniowie senatora zająca ktory był w feralnym locie do smoleńska. Najgorzej w tym wszystkim wyglada prezydent miasta Piotr p. taki uśmiechnięty od ucha do ucha kiedy Krosno pod jego fotelem stało sie ruiną.

kurnachata
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA