DYSKUSJE
Zginął na nim pieszy. Czy teraz przejście przy Lubatówce zostanie zlikwidowane?
niezawistnyofficial
02.10.2019 13:25

Witam z tej strony Niezawistny w skrócie Nzw

Chce się z wami podzielić oją twórczością i zostawiam linka do mojej muzyki.

Mam nadzieje że znajdą się tutaj słuchacze rapu i nie tylko. Zachęcam rówi=nież do dania łapki w góre i subskrybcji z dzwoneczkiem aby byćna bieżąco....

https://www.youtube.com/watch?v=Gg3YFrvFy1o

niezawistnyofficial
na forum od października 2019
MieszkoII
28.09.2019 13:32

A może to PRZEJŚCIE przenieść pod most z Lubatówka na wysokości filarów ? Byłoby to rozwiązanie najszybsze i najbardziej bezpieczne, zdala od samochodów i od wody przy jednoczesnym monitoringu. Do wykonania tylko schody i chodnik!

MieszkoII
na forum od listopada 2017
keerf
28.09.2019 08:28

"Za każdym razem, gdy korzystam z tego przejścia, upewniam się, czy kierowca samochodu z następnego pasa mnie widzi – pisze na Facebooku pani Justyna"To chyba twój obowiązek i może ten portal wreszcie napisze o zachowaniu pieszych i ich obowiązkach.

keerf
na forum od listopada 2017
BlondaS
28.09.2019 01:06

Powielono stare przejście przy projektowaniu. Tylko nie pomyślano o bezpieczeństwie!!! Nie wazne czy jedziemy 50-70 km/h To jest obecnie dwupasmowa arteria. Droga zmieniła swoje przeznaczenie i przepustowosc. Obecnie z trasy średnicowej(starej obwodnicy) Krosna korzysta ok 30 tyś pojazdów na dobę! Czyli co najmniej 2x tyle co przed przebudową. Droga po to była przebudowana żeby szybko przemieścić się z jednego końca miasta na drugi. I TAK JEST! Ale na takiej trasie nie powinno być takich przejść dla pieszych! Tym bardziej że ok 200 m wyżej jest bezpieczne przejście na skrzyżowaniu ze światłami a ok 400 m niżej przejście pod wiaduktem.

BlondaS
na forum od listopada 2017
rogol
27.09.2019 15:27

Bycmoze bedzie bedzie bezpiecznioej chociaz i tak beda przechodzic.

Bylo przejsie to utkwilo w glowie ze: to ja mam pierwszenstwo.

Nie bedzie przejscia to przechodzacy bedzioe zwracal baczniejsza uwage czy cos nie nadjezdza i czy lapioducha nie ma.

Kladka nie zda egzaminu bo kto by tam lazil po schodach.

Pzez tory tez przechodza ale ze swiadomoscia ze:niewolno.

rogol
Konto zablokowane
robal12
27.09.2019 09:20

Idąc drogą zamykania wszystkiego co niebezpieczne proponuje zamknąć drogę z Krosna do Rrzeszowa, przez Czrnorzeki. Przecież ta droga zagraża życiu!

robal12
na forum od września 2019
jakubek21
27.09.2019 07:11

Najlepsze wyjście z sytuacji zaplanować, przejście dla pieszych pod drogą jak w Rymanowie i wtedy nikt nie ucierpi.

jakubek21
na forum od listopada 2017
freesamen
26.09.2019 23:35

zlikwidować przejścia, odgrodzić barierkami. Jak ktoś chce iść z Grodzkiej na Guzikówkę to dołem po "ślimaku".

usunąć te śmieszne ograniczenia bo wiadomo że nikt tam ani nie zwalnia do 50 km/h ani nikt nie zwalnia do 70 km/h jak dobrze autor artykułu napisał.

Ograniczenie powinno wynosić 100 km/h na tym odcinku ale przejścia faktycznie powinny być zlikwidowane

freesamen
na forum od listopada 2017
vividaw
26.09.2019 22:48

Proste pytanie po co są te dwa przejścia?

Jak koło tego gdzie był wypadek jest nie potrzebne, wystarczy albo iść na światła albo w strone "ślimaków" i tam pod wiaduktem.

Podobnie to bliżej cmentarza jest też nie potrzebne blisko jest przejści ze światłami gdzie można spokonie przejść.

vividaw
na forum od września 2019
bartus01
26.09.2019 22:14

To jest przykład tej naszej polskiej bylejakości. Zgodne z projektem i juz - jest usprawiedliwienie śmierci człowieka. A kto ten projekt opiniował, zatwierdzał, po co to przejscie? drugie na wysokości WSK, wyświetlacz prędkości jest i fajnie.

bartus01
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA