DYSKUSJE
Od prawnika do "piernikarki". Historia słodkich dzieł sztuki
AG
07.10.2019 10:14
wyróżnione przez moderatora

W sumie nie wiem co można byłoby napisać, aby oddało to, co myślę i czuję po przeczytaniu tego artykułu. Oczy mam "jak pięć złotych", a w zasadzie na miejscu było by napisać "jak ten piernik z napisem I Love Krosno".

Super sprawa, wspaniała kobieta, pierwszorzędny temat do opisania. Gratuluję Pani Paulinie i życzę samych sukcesów przez długie, długie lata (trochę mnie zazdrość zżera, że ja tak nie umiem). Gratuluję również Krosno24 za "taką perełkę" (chodzi mi oczywiście o artykuł) - więcej takich - promujących dobre rzeczy.

AG
na forum od listopada 2017
Gafa
06.10.2019 16:21
wyróżnione przez moderatora

Ja też znam osobiście " piernikarkę pasjonatkę " panią Mariolę pedagoga szkolnego z Turaszówki............. też wypieka i dekoruje takie piernikowe cudeńka .............

Obie panie serdecznie pozdrawiam, podziwiam ich pasję ................ to takie zwyczajne, a jednak niezwyczajne w dzisiejszych zwariowanych czasach ............. "chatki z piernika" i nie tylko, ale bajecznie, bajkowo i słodko.........

Gafa
na forum od listopada 2017
mscgs24
06.10.2019 12:52
wyróżnione przez moderatora

Dla autorki artykułu wielkie brawa za profesjonalizm w pisaniu.

Dla Pani Pauliny niskie pokłony i wielki szacun, za te cuda, które wyrabia na piernikach. To jest piękne, przepiękne.

mscgs24
na forum od listopada 2017
ewa41
06.10.2019 08:07
wyróżnione przez moderatora

Wspaniałe, już wiem co zawiozę następnym razem w prezencie do Francji. Życzę dalszych sukcesów.

ewa41
na forum od maja 2019
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA