DYSKUSJE
Jet z Baden-Baden w Krośnie. Kto wylądował na lotnisku?
AG
20.09.2019 19:59

Jak zwykle u polaków, malkontentów nie brak. A ja się cieszę i proszę o więcej. Taki Prezes Kauflanda, który co jakiś czas przylatuje do Polski i przyjeżdża do Krosna, aby zobaczyć sklepy, też mógłby przylecieć do Krosna i szybko odwiedzić trzy sklepy J-K-S.

Panie prezydencie proszę wystosować zaproszenie (informację o lotnisku w Krośnie) dla władz Kauflanda w Neckarsulm i ogólnie do Schwarz Group (właściciel sieci Lidl i Kaufland).

AG
na forum od listopada 2017
espectro
20.09.2019 19:07

No wstyd! gdyby chociaż pas był dłuższy to by dojechali tym samolotem, a tu masz!

espectro
na forum od listopada 2017
espectro
20.09.2019 19:03

No popatrzcie się, jakimś dziwnym trafem pojechali do Jasła buahaha

espectro
na forum od listopada 2017
loginka1
20.09.2019 18:53

Dlaczego tak się ekscytujecie czymś takim? To trochę żenujące, poza tym - jak to tak - prywatne samolociki.... A co z ekolodżi? Nieładnie. Nieładnie! Młodzież nie protestuje?

loginka1
na forum od listopada 2017
shadow1965
20.09.2019 18:22

A ja już się ucieszyłem, że przyleciała do nas grupa biznesmenów i będą inwestować jak szaleni w tej strefie inwestycyjnej co to ją prezydent Przytocki zakupił przy lotnisku Krościenko aż do samego Miejsca Piastowego. Pomyślałem, że jednak nasz prezydent Przytocki to ma jaja jak kamienie... sprowadził gościu cały odrzutowiec biznesmenów i teraz będą się bić o tą strefę co by jak najwięcej zainwestować w Krośnie, stworzyć mnóstwo znakomitych, dobrze płatnych miejsc pracy dla mieszkańców... myśle sobie to jest dopiero gość a ja tak źle czasem o nim pisałem... i jak ja go teraz przeproszę za to, że wątpiłem w jego kompetencje... czy on jest w stanie mi wybaczyć te pochopne opinie??? Ale czytam dalej i kamień z serca mi spadł bo pisze, że "Nieoficjalnie wiadomo, że przywiózł niemieckich biznesmenów. Mieli oni spotkanie w Jaśle, na które udali się już samochodem." Więc jednak nie będę musiał nikogo przepraszać a z "kamiennych jaj" poprostu wyszły zwykłe jaja bo pomimo naszej strefy inwestycyjnej niemieccy inwestorzy widać wiążą swoje plany z Jasłem a nie z Krosnem!!!

shadow1965
na forum od listopada 2018
kurnachata
20.09.2019 16:44

Trzeba było sie dopytać co to ma być za inwestycja w Jasle ze aż trzeba lecieć odrzutem. Nawet kanclerz niemiec ze skromności jeździ do polski samochodem.

kurnachata
na forum od listopada 2017
McG
20.09.2019 14:35
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: obraźliwe sformułowania
McG
na forum od listopada 2017
goatman
20.09.2019 14:08

@abajurek33

Nie porównuj lotu prywatnego z lotem polityków za nasze pieniądze.

goatman
na forum od listopada 2017
abajurek33
20.09.2019 13:51

"Odrzutowiec musiał polecieć na pusto do Rzeszowa" i jakoś nic się nie stało, że leciał na pusto. Kuchciński poleciał do Rzeszowa z małżonką i kilkoma PiSiorami i zaraz był potworny szum w mediach. Aż w końcu go wypierniczyli z marszałka sejmu. Co kraj to obyczaj.

abajurek33
Konto zablokowane
rogol
20.09.2019 13:49

Do Jasionki w 8 minut.

Uruchomi polaczenie lotnicze z Rzeszowem bo na pociag sie niedoczekacie.

rogol
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA