DYSKUSJE
W niedzielę wybory do europarlamentu. Poznaj kandydatów związanych z Krosnem
rusos
26.05.2019 00:09

 do Zbych: "Kurczę-czy niema  w 40tys  mieście  porzadnego madrego  wykształconego  kandydatka-to  co mamy  to    kandydaci na sołtysów!!".   

Oczywiście, że mamy, tylko jest jeden problem, a mianowicie ludzi wykształconych i mądrych nie dopuszcza się "wyżej", raczej trzeba ich niszczyć, bo mogą stanowić zagrożenie dla osłów, którzy po protekcjach trzymają się kurczowo stołków i nawet nie potrafią się "wysłowić". Reasumując, powiem tak: myśli niektórych ludzi są tak płytkie, że nie sięgają nawet ich głowy. 

rusos
na forum od października 2018
kocur
25.05.2019 18:09

Eurowybory. Po co jest ten cyrk?Bo PE nie ma zadnej mocy sprawczej Jest tylko klubem gadających głów, podczas, gdy kluczowe decyzje zapadają zuoełnie gdzieś indziej. Regulacje wydaje albo Komisja Europejska, która jest organem z nominacji a nie z wyboru, zaś najważniejsze decyzje podejmuje się na szczytach, na których biorą udział i głosują władze krajów, nie europarlamentarzyści.Więc po co?Ano, po sutą emeryturkę. Dożywotni, niemały geld, który zapewnia jedna kadencja w PE. NIC poza tym.

kocur
na forum od listopada 2017
krosnu24
25.05.2019 10:28

Portal widać że jest totalnie za tym by wygrały partie przychylne jego interesom, przedstawione tutaj opcje polityczne to banda sprzedawczyków !!!

krosnu24
Konto zablokowane
pwojt
24.05.2019 20:25

Tania propaganda.

A Rzońca to ze Szczecina???

pwojt
na forum od listopada 2017
bad
24.05.2019 18:34

Widzę że zarząd KOD wzią się do pracy i czyści komentarze które bardzo ranią .... szkoda

"Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: wpis poniżej pewnego poziomu" 

To ja się pytam: Jaka jest miara tego poziomu ??? rozumiem że wszyscy zaprezentowani kandydaci mieszczą się na poziomie Bolesława Donosiciela eksperta PeŁo do spraw obcych cywilizacji... Szacunek.

Patrząc na to co wyprawiacie z Polską to skłaniam się za aborcją ... Was nie powinno być .... 

bad
na forum od listopada 2017
leonard40
24.05.2019 18:18

Stronniczy i żenujący wpis przez fana PISu!

leonard40
na forum od listopada 2017
AG
24.05.2019 17:23

Łukacijewska za Via Carpathi'ą dla rozwoju Krosna ????

Niestety jestem pamiętliwy. Napisałem do pani poseł dosłownie kilka dni temu, przypominając jej stanowisko w sprawie Via Carpathii.

Tak w ramach przypomnienia dla wszystkich cytat z jednego z artykułów na przykład na stronie Supermowości24:

"(...)Łukacijewska natomiast dodała do projektu Via Carpathia odgałęzienie przez Rumunię i Ukrainę. (...)"

I link do całego artykułu z mapką jak to Via Carpathia według pomysłu pani Łukacijewskiej miałaby się przyczynić do rozwoju Krosna:

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/5925/via(...)%20

Pani Łukacijewska - nie kłam pani !!!!!!!!!!!!

AG
na forum od listopada 2017
valderama
24.05.2019 14:03

Tak stronniczej prezentacji jeszcze nie widziałem, ale widać jasno że tonąc brzytwy się chwyta...

valderama
na forum od listopada 2017
T987
24.05.2019 12:39

Już nawet nie potraficie rzetelnie podać listy kandydatów z okolicy. Podajecie posłankę Łukaciewską, a brak kandydatów z PiS, którzy są z bliżej okolicy (nie są z mojej bajki). Takie liberalne poglądy, tolerancja do wszystkich religii, środowiska LGBT, a konkurentów politycznych nie jesteście w stanie wymienić w artykule. Wstyd! O obiektywizm Was nie posądzałem ale o tak stronniczą listę też bym Was nie podejrzewał. Coraz rzadziej tu zaglądam i jak widać dużo na tym nie tracę.

T987
na forum od listopada 2017
lopez99
24.05.2019 11:25
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: obraźliwe sformułowania, wpis poniżej pewnego poziomu
lopez99
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA