DYSKUSJE
Łączy nas pomoc. Nocna Jazda Ratowników dla Grzegorza Karasia
lapki
19.05.2019 11:22

Super to wyglądało. Na żywo pewnie było jeszcze lepie (jestem w Monachium).

Pozdrowienia dla organizatorów oraz determinacji w następnych akcjach które dają nadzieję w sens życia innym.

lapki
na forum od listopada 2017
belarus
19.05.2019 09:44

Osobiście miałem okazję zobaczyć cały ten przejazd nie wiedząc o co w tym wszystkim chodzi, co jest celem tego przejazdu. Na początku na poważnie pomyślałem, że Kaczyński tajnie dokonał mobilizacji wszelkich służb i rozkazał wymarsz na naszych wrogów, tylko kierunek tego przejazdu mnie zdeziorientował i nie wiedziałem czy na Rosję czy na Niemcy. Przestraszyłem się.

belarus
na forum od maja 2019
zbych
19.05.2019 09:34

Szanowni  Pąństwo  piekna  akcja i jest to niestety  wołanie  o pomoc  do społeczeństwa,  bo panstwo jak  zwykle- niewydolne  i zawodzi   To  krzyk i wycie  syren- niestety  ludzkjej rozpaczy. Obysmy  zdrowi  zyli!

zbych
na forum od listopada 2017
indrak666
18.05.2019 22:14

Fajna akcja i fajnie za nią podatnicy zapłacą. Ludzi nie rozumiecie że ten Kraj nas okrada z każdego grosza?

indrak666
na forum od listopada 2017
elpol207
18.05.2019 22:13
wyróżnione przez moderatora

Imponująca akcja, Szkoda. że mogliśmy śledzić ją tylko na ekranie (oglądaliśmy w Warszawie), Na żywo musiałobyć jeszcze bardziej spektakularnie. Pozdrawiamy.

elpol207
na forum od maja 2019
profWiktorTraktor
18.05.2019 16:28

Czyli-co? Nocna Jazda Osobówek była beee a teraz przez miasto przewali się setka cięższego sprzętu i teraz jest OK?

Ktoś to jakoś logicznie wytłumaczy? Tylko nie tekst, że to potrwa do 22.00

A jako akcja - nie mam nic przeciw.

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
nick12
18.05.2019 11:11
wyróżnione przez moderatora

Trchę kosztowna ale fajna akcja.  Przerażające jest to że ratownik medyczny musi zbierać pieniądze na rehablitację. Rehablitacje pownien otrzymać od Państwa. Pańtwowe Ratownictwo Medyczne podlega Wojewodzie. Skoro musi zbierać pieniądze to pewnie mu pomocy  dmówiono albo udzielono  niewystarczająco czyli nie na tyle by mógł wrócic do pracy.

jeżeli Pani Redasktor pisze prawdę to Pani Wojewodo   - wstyd

nick12
na forum od listopada 2017
Gitman
17.05.2019 20:39
wyróżnione przez moderatora

Absolutnie łaczę się mentalnie i fizycznie z całym wydarzeniem. Człowiek, który na co dzień ratował życie wielu ludziom (nie jest to stwierdzenie na wyrost) nie może być zostawionyw takiej sytuacji  bez pomocy !!! 

Gitman
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA