DYSKUSJE
„Mamy piękny świat, tylko źle rządzony”. Co Wałęsa powiedział w Krośnie
jolka101010
07.04.2019 12:44

Brawo dla tego młodego człowieka...Co do Pana Wałęsy to nie dość , że są dokumenty i świadkowie to filmy z libacji z Kszczakiem też są do oglądnięcia. Kumpel Kiszczak (po śmieci) Pana Wałęse pięknie załatwił:D:D:D

Mnie już nawet nie boli to, że grał do dwóch bramek w przeszłości. Najgorsze jest to, że osoba, która otrzymała pokojową nagrodę nobla tak pluje na innych ludzi. Po osobie wyróżnionej taką nagrodą powinnismy się spodziewać człowieka , który szanuje innych i potrafi się zachować kulturalnie. Można kogoś nie lubić, można się nie zgadzać z czyimiś poglądami ale ten Pan wobec innych ludzi zachwouje się skandalicznie. DNO!

jolka101010
na forum od listopada 2017
balrog
06.04.2019 22:30

Tutaj fragment zapisu ze spotkania, na którym ten biedny Lechu, który chyba nawet już sam uwierzył w to, że przechytrzył "komunę", w taki sposób bredził:

„Na innych galaktykach som… jest trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi ufami i innymi i przygląda się co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacji tutaj Macronem, tam Putinem, to oni na przeszkodzą, przetną na pół, Ziemi się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tysięcy lat, przyślą nam Adama i Ewę, i od nowa będziemy budować. Znów od tego samego momentu, w którym dziś jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę.”

„Dzisiaj uczony różne rzeczy znajdują, różne rzeczy wykopują. W kamieniu. Te piramidy nawet. No nie ma odpowiedzi skąd to się wzięło. W końcu musimy założyć wszystko. Nieważne. Dzisiaj jest ważne żebyśmy się porozumieli, byśmy zrozumieli, że piękny jest świat. Wyciągnijmy z tego wnioski i traktujmy, że całą Ziemię Pan Bóg nam dał wszystkim. Tylko przez te podziały, przez te granice jedni mieszkają tam gdzie jest gorąco i aż mają kolor skóry zmieniony, a drudzy całe życie się nie rozbierają, bo mu tam za zimno. Tak nie może być” – stwierdził Wałęsa."

https://nczas.com/2019/03/26/najwieksze-umysly-swi(...)

balrog
na forum od listopada 2017
tate
06.04.2019 22:19

Mogę zrozumieć pana Wałęsę że nie zdążył zmienić koszulki od czasu uroczystości pogrzebowych zmarłego prezydenta Stanów ale pani poseł na spotkanie z tak dostojnym gościem i z jej sympatykami wypadałoby wyglądać poważniej mam na myśli jej ubiór.W przyszłych wyborach mój głos idzie na inną stronę.

tate
na forum od listopada 2017
bulik
06.04.2019 22:13

Co tam bezpieka.Wałęsa przechytrzył cały naród,a z bezpieką to chlał wódkę w Arłamowie.

bulik
na forum od listopada 2017
Franek64
06.04.2019 19:41

ty cieciu nosiłeś wiadomą opaskę na rękawie:):):) a Wałęsie głos takiego dzbana z pewnością wisi i powiewa:)

Franek64
na forum od listopada 2017
abajurek33
06.04.2019 16:17

Przyszła durnowata nowa moda na koszulki OTUA. Podobnie jak moda na dziurawe portki. Ubrali głupawi celebryci, a  reszta głupoli go naśladuje. Kompletna żenada! 

Mam cichą satysfakcję, że nie głosowałem na tego prostaka - hipokrytę. (to nie jest mowa nienawiści tylko święta prawda).   

abajurek33
Konto zablokowane
pkc11
05.04.2019 23:30

bardzo się wstydzę że kiedyś na niego głosowałem, ale nie tylko ja, na szczęście oliwa wypływa i testament Kiszczaka...

swoją drogą trzeba być totalnym ćwokiem aby założyć  żałosną koszulkę  OTUA.

pkc11
Konto zablokowane
stalowymściciel
05.04.2019 21:20

Do cywilny kaplan

nazwisko Stalin czy Hitler też pozostało...

A tak na marginesie H. jeszcze będą pomniki stawiać...

stalowymściciel
na forum od września 2018
stalowymściciel
05.04.2019 21:16

Odnośnie nagrody nobla dla Bolesława...

Nie ma się czym podniecać choćby dlatego, że POKOJOWĄ nagrodę nobla dosta Barak Obama prowadząc w tym czasie kilka WOJEN!!!

Podobnież nobla dostał niejaki Moniz - wynalazca lobotomii...

I jeszcze jeden, którego nazwiska nie pamiętem za wynalezienie promieniowania delta czy coś takiego. Jak się okazało kilkanaście lat później to był zwykły pic na wodę bo takie coś nie istnieje...

Było więcej "niesłusznych" noblistów... w necie można poczytać..

Z resztą nagroda nobla to żydowsko-lewackie wielkie G!!! A fe...

PS Nie ujmując dorobku naukowego wielkich naukowców... Choćby Maria Skłodowska

stalowymściciel
na forum od września 2018
wizauk
05.04.2019 20:05

Cywilny kapłanie, walnij się w łeb , chyba masz SB-ą przeszłość!!!, Przez Wałęsę i pseudo okrągły stół jesteśmy 30 lat do tył...

wizauk
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA