DYSKUSJE
Połączyli siły, aby wyremontować kamienicę. Zmiany w budynku Cechu
grzyba
13.04.2019 11:23

Do MCS. Ja to będę zwiedzał i sporo innych osób. Nie każdy lubi Zenka Martyniuka. Ilu ludzi tyle różnych potrzeb. Fajnie. Mam nadzieję, że Muzeum urośnie.

grzyba
na forum od listopada 2017
andrew2425
11.04.2019 22:40

Buta i kolesiostwo w urzędzie na stanowiskach odpowiedzialnych za rózwój miasta pod względem miejsc rekracyjnych  dla mieszkańców. Osoby piastujące tam stanowiska są nieodpowiedzialne i co najgorsze ograniczone i umysłowo i wzrokowo. Nie widzą co się dzieje i wydaje im się że jest ok. Jak dadzą jakiejś firmie parę groszy na rozkręcenie rynku to będzie coś. Prawda jest taka że nie ma wyników. A co za tym idzie osoby odpowiedzialne za ten stan powinny iść szukać szczęścia w innym miejscu pracy-  proste. Tutaj trzeba ludzi ogarniętych młodych, odpowiedzilanych i pracowitych. Wtedy na pewno na rynku będzie fajnie, świeżo i z pomysłem. Dziękujemy obecnej bucie na stanowiskach za to co teraz mamy. Gdyby nie restauratorzy którzy regularnie coś wymyślają żeby ściągnąć ludzi, dbają o ogródki o menu, o wystrój i jeszcze za to muszą płacić miastu jałomużnę że mogą rozłożyć parę stolików i parę parasolów w zamian nie dostając nic. Tak to jest . A ja bym na miejscu wszystkich restauratorów pokazał urzędasom środkowy palec i jak jeden nie zapłacił ani grosza a korzystanie z płyty za sezon letni. Ciekawe co by zrobili ? Ściągneliby Magdę Gessler żeby postawiła swoje schroniska smaków....Szkoda gadać....

andrew2425
na forum od listopada 2017
kurnachata
11.04.2019 22:22

Ja myśle że Rynek może się obudzić jak wypali kolejna strefa ekonomiczna ale zdecydowanie lepsza od tej lotniskowej, wtedy inwestor tam zainwestuje w zakłady. Więc z całej Polski będą płynąć nowi pracownicy/zasiedleńcy jak za czasów po wybudowaniu huty szkła na tysiąclecia i fabryki amortyzatorów. Którzy po pracy będą odpoczywać na Rynku.

kurnachata
na forum od listopada 2017
Grwazy
11.04.2019 20:47
wyróżnione przez moderatora

Idea piękna, tylko trupa nawet perfumy Chanel nie ożywią.  Dlaczego w Polsce inne rynki żyją, a tu urzędnicza kastracja pomysłów... 

Grwazy
na forum od listopada 2017
McG
11.04.2019 13:10
wyróżnione przez moderatora

Robicie z Rynku jedno wielkie muzeum! Tylko kto je bedzie odwiedzał??

McG
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA