DYSKUSJE
Miasto z LED-owym światłem. Krosno czeka wymiana oświetlenia
Franek64
03.05.2019 16:34

żal ci przegranych wyborów?:) po raz kolejny?:):):)

Franek64
na forum od listopada 2017
reaktywator24
02.05.2019 04:59

Ja pier....le Przytocki się do roboty wziął, jak to mówią młodzi "pełen szacun"

reaktywator24
na forum od lutego 2018
cichon
24.04.2019 17:21

W artykule napisano -

- Dla środowiska wiąże się to z ograniczeniem emisji dwutlenku siarki i tlenku węgla, zmniejszeniem emisji tlenku azotu i dwutlenku węgla. Powietrze w mieście będzie więc bardziej czyste -

- czy aby na pewno, zamkną nam w mieście jakąś elektrownię lub choćby jeden spalinowy agregator prądotwórczy?

Zacytowana treść to "iformacja" godna  paska w TVPiS...

EWIDENTNIE TO PASEK TVN BO GŁUPOTA JAKICH WIELE

cichon
Konto zablokowane
reaktywator
23.04.2019 19:05

W artykule napisano -

- Dla środowiska wiąże się to z ograniczeniem emisji dwutlenku siarki i tlenku węgla, zmniejszeniem emisji tlenku azotu i dwutlenku węgla. Powietrze w mieście będzie więc bardziej czyste -

- czy aby na pewno, zamkną nam w mieście jakąś elektrownię lub choćby jeden spalinowy agregator prądotwórczy?

Zacytowana treść to "iformacja" godna  paska w TVPiS...

reaktywator
na forum od listopada 2017
adam1985
23.04.2019 18:58

@Nevermore, nasi rządzący prawdopodobnie nie mieli zielonego pojęcia, że można wybrać barwę swiatła... Bo prawda jest taka, że skąd oni to mają wiedzieć? Chcieli oświetlenie led, to dostali. A że trzeba się coś znać, żęby nawet głupią żarówkę zmienić, to efekt jest jaki jest.

adam1985
na forum od listopada 2017
Nevermore
23.04.2019 16:55
wyróżnione przez moderatora

@Lukii - Ja wiem, że ledy są lepsze od tradycyjnego oświetlenia, bo używam ich na codzień w reklamie. Trzeba było jednak zdecydować się na te bardziej "ciepłe" ledy, bo jest tego towaru ogromny wybór. To niebieskie światło jest strasznie "zimne", ale jak widać nasi zarządcy zdecydowali się na takie właśnie, a szkoda, bo oświetlnie ulicy jest takie samo, a wygląda dużo lepiej.

Nevermore
na forum od listopada 2017
adam1985
23.04.2019 16:44

>Dla środowiska wiąże się to z ograniczeniem emisji dwutlenku siarki i tlenku węgla, zmniejszeniem emisji tlenku azotu i dwutlenku węgla. Powietrze w mieście będzie więc bardziej czyste.

yyyyyy, a skąd taki wniosek? Dokładnie nic się nie zmieni. Po prostu ktoś inny zużyje tą energię.

adam1985
na forum od listopada 2017
kurnachata
23.04.2019 15:07

Przynajmniej nikomu juz sodówka nie uderzy do głowy.

kurnachata
na forum od listopada 2017
Lukii
23.04.2019 14:35
wyróżnione przez moderatora

@Nevermore chyba nie trzeba tłumazyć że ledy są lepsze. Kiedyś przejeżdzając przez Krosno starą obodnicą w czasie gęstej mgły ledwo widziałem co się dzieje na drodze. Teraz po przebudowie na trasę średnicową i zamontowaniu oświetlenia led widoczość  pooprawiła się przyjamniej w 50%

Lukii
na forum od listopada 2017
Nevermore
23.04.2019 12:19
wyróżnione przez moderatora

Zimno się robi widząc to ledowe oświetlenie, brrr. Efekt wizualny fatalny, ale widać jakaś "mądrzejsza" głowa to postanowiła, no i będzie ciemno wszędzie, głucho wszędzie.

Nevermore
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA