DYSKUSJE
Nowa atrakcja w okolicy. W Czarnorzekach stanie wieża widokowa
look7
11.01.2019 21:45

Wieża na Cergowej kosztowała 2 razy tyle. Jak nie więcej. Poza tym drewno dobrze przygotowane jest bardzo wytrzymałe. Bardziej od betonu. Na obecną wieżę widokową na Cergowej materiał z tego co wiem wozili ciężarówkami, końmi może też, ale ja widziałem tam średnie ciężarówki z napędem na 2 lub 3 osie.

look7
na forum od listopada 2017
AWRUK
10.01.2019 20:02

A ja sie zastanawiam dlaczego niemozna by bylo zamiast jakiejs wiezy, wybudowac tam malej kafejki z tarasem widokowym, co by ci wlasnie turysci mogli usiasc napic sie kawy, herbaty zjesc cos i poogladac piekna panorame a nie jakas altanka na ktorej po kilku minutach bedzie sie przewianym do szpiku kosci...

AWRUK
na forum od listopada 2017
bylywojt
10.01.2019 11:43

A zapytajcie UM, ile kosztuje utrzymanie tych czarnuchów, włos się jeży na głowie.

Za sezon taką wieżę by wybudował.

I to wszystko za "nasze"

bylywojt
Konto zablokowane
bylywojt
10.01.2019 10:34

Bedą te murzyny z kkk podziwiać

bylywojt
Konto zablokowane
niedlazdrajcow
10.01.2019 10:11

Super pomysł tylko koszty straszecznie duże...

niedlazdrajcow
Konto zablokowane
Iker
10.01.2019 10:10
wyróżnione przez moderatora

W naszych warunkach atmosferycznych  z drzewa to sobie można altanke zrobić , i to nie bardzo , drzewo konstrukcyjne jest kiepskiej jakości ,łatwopalne , beton zbrojony jest zawsze pewniejszy , poza tym ,dzisaj żaden projektant by się nie podpisał pod taką drewnianą konstrukcją i to użyteczności publicznej . Cena jest jaka jest, grucha musi jechać kawał kilosów pod górkę i nie wiadomo czy jest dojazd pod samą budowę.Podobno jak budowali punkt na Cergowej to wszystko wozili koniami...

Iker
na forum od listopada 2017
InvisibleLara
09.01.2019 21:07
wyróżnione przez moderatora

700 tysięcy? Naprawdę? Za to chyba można funkcjoinalny budynek zrobić, a nie wieżę. Po co tyle betonu? Nie lepiej jakąś drewnianą, komponującą się w otoczenie konstrukcję stworzyć?

InvisibleLara
na forum od listopada 2017
kurnachata
09.01.2019 20:13

Gmina pełna pomysłów. W Krośnie brakuje takiej motywacji chociaż coś tam obserwują z wieży farnej ale to nie to samo co widok na całe zagłębie w którym jest Krosno i okolice.

kurnachata
na forum od listopada 2017
wed
09.01.2019 18:56

Hmm. ,  pokazano dojazd od strony Korczyny, a nie pokazano od strony Krosna. Co mnie nie dziwi bo wkrótce ta droga (koło wysypiska i obok zamku) całkiem się rozleci.

wed
na forum od listopada 2017
TLo
09.01.2019 17:04
wyróżnione przez moderatora

Po modzie "Krzyż na każdej górze" przyszła kolejna - wieże widokowe...  Co jedna to większy przerost formy nad treścią :-(

TLo
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA