DYSKUSJE
Piwo w śnieżnej scenerii. Pierwszy zimowy ogródek w Rynku
zbych
31.12.2018 15:04

Absolutnie ciekawa  aranzacja-zawsze  jest  za  wszelkimi innowacjami  w temacie  kutury  gastronomicznej-nawet juz kiedys  wspomniałem  że gdybym był  prezydentem   to  bym  przyklasnął takim  ciekawym pomysłom. Dobrego  Roku  2019  zycze.

zbych
na forum od listopada 2017
Franek64
31.12.2018 13:19
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: obraźliwe sformułowania wobec innego użytkownika
Franek64
na forum od listopada 2017
abajurek33
31.12.2018 12:55

W zimie piwsko chleją uzależnieni od alkoholu. Niestety ale z piwska też można stać się alkoholkiem. Naród pijany to naród głupi, którym można manipulować. 

abajurek33
Konto zablokowane
Niki_Manifesto
30.12.2018 23:49
wyróżnione przez moderatora

Piękny jest! Ogródek i rynek. W takiej świąteczno-zimowej aranżacji rynku można się zakochać. W Gdańsku są takie zimowe oszklone tarasy restauracyjne. I własnie o to chodzi. Aby zaryzykować. Dopóki inne restauracje idąc za dobrym przykładem nie zbudują własnych oszklonych ogródków, ten pierwszy będzie triumfował. Później może przyjdzie czas na oranżerie.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
IO
30.12.2018 23:13
wyróżnione przez moderatora

brawa za pomysł.

w mieście szkła,  projekt wykonyje firma krakowska?  :/

IO
na forum od listopada 2017
Lukii
30.12.2018 22:22
wyróżnione przez moderatora

Brawo za pomysł.  Fajka knajpka. Widać krośnianie mają pieniądze trzeba tylko wyść naprzeciw ich oczekiwaniom.  Miałem 3 podejscia na sopontanie - brak miejsc. Trzeba koniecznie rezerwować. Rownież przykład Piwiarni Warka Krosno. Byłem już tam kilkanaście razy zawsze full ludzi. Bez rezerwacji się nie obędzie. W Alcatraz i Posmakuj podobna sytuacja. 

Lukii
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA