FORUM
Odbiór śmieci będzie droższy, a ich segregacja dokładniejsza
person MP5
18.01.2019 08:53

Dlaczego ja płacę tyle samo za wywóz śmieci w zabudowie jednorodzinnej co mieszkańcy rynku i okolic????? u nich 4x miesiąc ____u mnie śmieci są odbierane tylko dwa razy na miesiąc..to samo z segrgowanymi...bo co ?? bo u mnie śmieci mogą zalegać ?? bo mam je trzymać w garażu czy co?????!!!!!!!!!

person
MP5
na forum od listopada 2017
person kamiska1
14.01.2019 11:25

Wszystko wszystkim a gdzie w tym artykule jest napisane ile i za co miasto zarabia .

makulatora , szkło , metale to materiał który można sprzedać od ręki. gdzie trafiaja pieniądze za to ?? Władze potrafią wykazywać tylko i wyłącznie koszta jakie ponoszą.

person
kamiska1
person MP5
14.01.2019 10:29

bylowojt - komunie jestem w stanie wszystko wybaczyć , oprócz jednej rzeczy ,ŻE WPUŚCIŁA CHAMÓW ZE WSI DO MIAST !!!!

person
MP5
person k1
13.01.2019 22:40

Na dzień dobry w nowym roku podwyżka. Tak zagłosowali mieszkańcy to mają

person
k1
person bylywojt
13.01.2019 22:23

Ciekaw jestem czy z nadejściem nowego roku Adamowicz też wprowadził podwyżki za śmieci ?

person
bylywojt
na forum od stycznia 2019
person otoja
13.01.2019 21:17

@Bulik - system gospodarowania odpadami musie się sam finansować. Nie można sobie z opłat za śmieci splacać kredytu za zakup lotniska.

W jaki sposób udowodnisz, że Panu Prezydentowi wzrosła wypłata??? Z tego co mi wiadomo to pod koniec ubiegłej kadencji pensja Prezydenta została obniżna i została utrzymana w tej kadencji.

person
otoja
person otoja
13.01.2019 21:08

I gdzie teraz są przeciwnicy budowy bloku energetycznego??? Gdzie teraz jesteście??? Chętnie bym Wam podziękował osobiście za to, że 37 tyś mieszkańców MUSI zazpłacić więcej!!!

Gdzie jesteście???

W wyborach mieszkańcy pokazali Wam, że Wasze działania nam się NIE PODOBAJĄ!

Nie dla Dzwonu i SMOT-u.

person
otoja
person start11
13.01.2019 18:23

Mieszkancy Krosna chcieliście Przytockiego za prezydenta  to teraz będziecie słono płacić za śmieci !!! Kiedy wyborcy Pana Przytockiego  zaczną mysleć trzeźwo ??!!

person
start11
person sagan
13.01.2019 15:17
done wyróżnione przez moderatora

Panowie radni ,Panie Fic czym wiecej i dokładniej się segreguje tym to jest droższe,gdzie tu logika,przecież włożona praca przez mieszkańca podnosi koszty .BZDURA!!!!!!.Po pierwsze trzeba podjąć konkretne działania dla mieszkańców bloków,bo tam nie ma identyfikacji i robi się bałagan.

Propozycja zobowiązać PrezesaLongawę w SM i innych spółkach do postawienia odpowiednich boksów z dostępem na czip dodatkowo zainstalować kamery i 80% będzie sukcesu z segregacją .

Po drugie na razie to karacie użytkowników domów jednorodzinnych bo podnosicie koszt śmieci segregowanych o 45% a niesegregowane drożeją o39%.Dla kogo jest to zachęa.Jeżeli ja rozdzielę plastiki od papieru to jak to ma rzekomo wpływać na koszty transporu,przecież ilość będzie taka sama tylko w dwóch workach.Problemy nalżeży sukcesywnie rozwiązywać do bulu ,a nie pisać ijechać "wierzchem"Panie Fic niech się pan zabierze do roboty a nie zajmuje innymi"szczytnymi" sprawami.

person
sagan
person Franek64
12.01.2019 20:57
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: obraźliwe sformułowania
person
Franek64
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 9297 razy