DYSKUSJE
Sushi na stałe w Krośnie. Czy krośnianie polubią japoński specjał?
HeavyAnker
03.01.2019 15:58

Jeśli nazwa zielonego zestawu nawiązuje do angielskiego słowa gąsienica (caterpillar) to do podpisu zdjęcia wkradła się mała literówka ;)

Osobiście fanką sushi nie jestem, ale to świetnie, że ktoś się w końcu odważył zaproponować je w Krośnie!

HeavyAnker
na forum od listopada 2017
Lukii
03.01.2019 14:55
wyróżnione przez moderatora

Kolejne ciekawe miejsce na mapie kulinarnej Krosna. Mam nadzieję że nowy lokal się przyjmie.

Lukii
na forum od listopada 2017
carynska
03.01.2019 13:56

Kolokwialnie mówiąc: sie słucha Starego Dobrego Małżeństwa, sie wie o co biega...

carynska
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
03.01.2019 13:49

"zjeżdżam z Bieszczadu"- co to za forma? Ktoś mnie oświeci?

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
carynska
03.01.2019 11:01
wyróżnione przez moderatora

No i brawo. Ja sushi od co najmniej 10 lat sam sobie robiłem i robię. Sushi maki i sashimi (o ile udało mi się kupić trochę świeżych, surowych ryb w Auchan). Próbowałem krośnieńską wersję i powiem , że smakowo jest nawet ok.Dowinął bym mocniej maki. Często jeżdżę do Warszawki i tam na Nowym Świecie zakotwiczam ( po uprzedniej rezerwacji) w lokaliku Oto Sushi. Miło, że jak zjeżdżam z Bieszczadu do Krosna też mogę sobie zamówić . Nie potrzeba stolicy. Brawo za inicjtywę i odwagę..Tak trzymać.

carynska
na forum od listopada 2017
grzeprze
03.01.2019 10:59
wyróżnione przez moderatora

Jeśli będzie trzymany poziom to chętnie będziemy przychodzić tam z przyjaciółmi - życzę powodzenia, świetny pomysł! 

grzeprze
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA