DYSKUSJE
Protest pracowników prokuratury. „Skończyłam studia prawnicze, dostaję 1500 zł”
MP5
27.12.2018 09:42

boli was piSSowskie psy , że ktoś ,komu tak naprawdę "należy się" lepsza wypłata , chociażby z tego powodu , że te osoby są dużo lepiej wykształcone niż 90 % z was - a zwłaszcza tych fizoli , co tu piszą o pracy w hucie.... 

boli was , że są ludzie którzy domagają się lepszej płacy , bo ich praca wymaga dużo wiekszej odpowiedzialności niż dmuchanie w piszczel , odnoszenie , trzymanie formy albo chociażby wspomniana praca w biedronce...

piSSowskie szczekaczki potrafią drzeć paję tylko o swoim "pińcet+" dla swojej leniwej , niepracującej patologii...

taki sysytem już w Polsce był ..plucie na takich ludzi już było , tych lepiej zarabiających i tych co mają prywatne biznesy... zmuszanie do płacy minimalnej, zabijanie konkurencyjności , odręczna regulacja cen rynkowych...... po tym już tylko kartki , reglamentacja i sami wiecie co.

MP5
na forum od listopada 2017
bulik
24.12.2018 23:37

A komu mają odebrać,aby dać ,,biedakom" z prokuratury?,może robotnikom,którzy zasuwają na budowie po 10 godzin jak zima to w chłodzie,a jak lato to w temp.po 40st.do słońca.Też za najniższą krajową.Dobrze wiecie że pensja zasadnicza to tylko częśç Waszego uposarzenia.Do tego dochodzà dodatki ......Jeżeli w prokuraturze taka ciężka praca,to na kasie w biedronce można lepiej zarobiç.....

Zdrowych POgodnych Świąt życzę 

bulik
na forum od listopada 2017
tomaszmiotk
24.12.2018 07:58

Wato zmienić taką szkodliwą dla społeczności i przedsiębiorców branżę, bo prawo w Polsce nie funkcjonuje poprawnie i jest pełne błędów, przez co nie jeden prokurator przekraczać musi swoje uprawnienia, zastraszać i znęcać się nad człowiekiem bez ludzkiego podejścia do sprawy. Ponadto  przypisują na siłę przestępstwa niewinnym by np. szybicej na emeryturę iść,  poprawić swoje statystyki , a do tego nie obchodzi ich, że niszczą inne rodziny , zamiast współpracować i popierać dobre pomysły  młodych, co chcą napędzić i rozwijać gospodarkę. Wtedy znalazłyby się środki na podwyżki. Wszyscy starsi powinni już przejść na te zasłużone czy nie emerytury i dać całkowicie szansę młodszym , bo może mają ciekawsze metody , niż te przestarzałe schematy z czasów wojennych. Takie jest moje i wielu młodszych wspólne zdanie.

tomaszmiotk
na forum od maja 2018
piotr_2100
22.12.2018 14:39

w khs i bwi jest praca fizyczna 2500 na rękę braki ludzi duże kto sie skusi nieroby z sądu?

piotr_2100
Konto zablokowane
abajurek33
22.12.2018 13:14

A wójt w Korczynie dostał 5 buków brutto i też jakoś musi żyć. Trzeba zatrudnić Korczyniaków na właściwych stanowiskach, to zrobią porządek z zarobkami. Najpierw trzeba by zacząć od Unii Europejskiej, puścić tam Korczynioków i będą oszczędności w całej Unii. (((-; 

abajurek33
Konto zablokowane
slimakantoni
21.12.2018 14:25

Zapomniałem no i oczywiście módlcie się i rozmnażajcie a będzie jeszcze 500+, zawsze to prymia szkoda że tych starych z foty już nie dotyczy ale oni jedną nogą już na emeryturze i kasy nie potrzebują na pampersy. 

slimakantoni
na forum od grudnia 2018
slimakantoni
21.12.2018 14:03

A to ciekawe ona po studiach prawniczych i 1500 na rękę ? Kobieto i wszyscy ci inni z budżetówki a 13 pensyjka, nagrody za prace 2x lub 3 i więcej, do roku po 1000zyta , paczki i talony a zapomniałem teraz nie talony po 500zł lub więcej na każde święta to nie łaska wymienić. Na tych ciepłych posadkach w głowach się poprzewracało tym nepotycznym swojaczkom od króliczków. Ludzie także studiują i mają skończone po kilka kierunków studiów i tak nie płaczą a taKŻE ZARABIAJĄ PO 1500. Nikt nikogo na siłe nie trzyma jak źle zmień pracę.

slimakantoni
na forum od grudnia 2018
HeavyAnker
21.12.2018 12:18

To smutne ile jadu wylewa się w komentarzach.

Ktoś z komentujących przy okazji tego strajku postanowił również wyszydzić nauczycieli. Wygląda to tak, że za kilka lat zabraknie nauczycieli nawet na Podkarpaciu. Spokojnie, doczekacie się. Zero szacunku ze strony społeczeństwa, fatalne zarobki, duża odpowiedzialność i ogrom dodatkowej pracy, z której mało kto zdaje sobie sprawę i ciągle słyszy się jak to nauczycielom nie jest dobrze. Mam wykształcenie nauczycielskie i ostatnie o czym myślę to praca w szkole publicznej. Realia dotarły do mnie dopiero po studiach. Takich osób jest coraz więcej.

1500zł wynagrodzenia za pracę to w obecnych czasach żart.

Pozdrawiam

HeavyAnker
na forum od listopada 2017
noakceptkod
21.12.2018 10:19

Pracy jest teraz do wyboru i koloru więc w czym problem?proszę się przekwalifikować, tak serio to nie macie pojęcia na czym polega ciężka praca za te pięniązki które dostajecie teraz ludzie tyrają jak osły w fatalnych warunkach.Prawdopodobnie macie jeszcze trzynastki,talony i inne dodatki w państwówce ale tego już nie powiecie...Nauczyciele są najbiedniejsi i najwięcej tyrają a najwięcej mają do powiedzenia buahahaha

noakceptkod
na forum od grudnia 2018
arnoldzik741
21.12.2018 07:38

Jak żle to w KrosnoGlass potrzebują operatorów 2500 na rękę 

arnoldzik741
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA