DYSKUSJE
To się nazywa miłość do Krosna! Tatuaż z symbolem miasta
azazello
06.12.2018 06:44

A ja za żadne pieniądze, z miasta mojego ukochanego nie wyjadę, tu mnie trzyma nie tylko klimat i czyste powietrze, ale przede wszystkim możliwośc pracy w naszych Krośnieńskih Hutach Szkła, zwłąszcza że od stycznia będą u nas znaczące podwyżki płacy, co nie wierzycie...?!

azazello
na forum od czerwca 2018
Endrju89
06.12.2018 04:17

 Lukii ja się z choinki urwałem ? Ja pierdoły piszę ? A ten artykuł to nie pierdoła ? A co to, kogo obchodzi, że jakiś człowiek zrobił sobie tatuaż z "motywem" krośnieńskim i to jest aż tak arcyważne, że trzeba o tym pisać ? No proszę Cię. No, chyba że to Ty lub Twój koleżka to spoko, rozumiem, dlaczego go tak bronisz. Dla mnie ważniejszą rzeczą czy informacją byłoby kto i dlaczego wydaje pozwolenie, na budowę gniota, który tam będzie stał przez co najmniej kilkadziesiąt lat, który będzie obiektem drwin i żartów, bo już nie wspomnę o tym, że budynek ten pasuje jak pięść do gęby, a nie koleś z tatuażem, bo idąc tym tokiem, to jak nie będzie o czym pisać, za chwilę będziemy zalewani informacjami niczym na WP czy Onecie - "Śnieg spadł w grudniu! SZOK!"

Endrju89
na forum od listopada 2017
sikorski
05.12.2018 22:26

A ile się zarabia na Podkarpaciu i dlaczego? Oczywiście biorąc pod uwagę pracę w firmach które mają swoje siedziby w całej Polsce. Dlaczego tutaj zarabiamy mniej.....?

sikorski
na forum od października 2018
shadow1965
05.12.2018 20:58

Bo tak wygląda nasz "patriotyzm" najlepiej kocha się takie miasta i państwa jak Polska z daleka przyjeżdżając w odwiedziny od czasu do czasu i chwaląc się "przywiązaniem" do takich miejsc w postaci np tatuażu,,, jeśli tak bardzo kocha to niech tu zostanie zapewne Pan Redaktor znajdzie dla niego pracę za najniższą krajową z możliwością podwzki... za jakieś 5+10 lat.

shadow1965
na forum od listopada 2018
Lukii
05.12.2018 20:47

Nie jestem fanem tatuaży ale jeżeli komuś to się podoba to dlaczego nie?  8% Polaków ma co najmniej jeden tatuaż.

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Czy-Polacy-lubia-tatuaze-Wiemy-ile-procent-Polakow-ma-dziare-17143

A w niektórych państwach co druga osoba. Trzeba to uszanować to Jego życie a nie Wasze. Szacun za odwage. Niecodzienny wzór. Anonimowo za ekranu oceniać każdy potrafi. Troche pokory . Nasza mentalność Polska jest na prawdę przykra...

Endrju89 TY się urwałeś z choinki?? Mamy 21 wiek. Pierdoły piszesz na K24  już od jakiegoś czasu ale coraz bardziej przechodzisz samego siebie.

Lukii
na forum od listopada 2017
Pigmalion
05.12.2018 20:47
wyróżnione przez moderatora

Brawo Bartosz,świetna dziara :D Pozdrawiam wszystkich pokolorowanych :D

Pigmalion
na forum od listopada 2017
McG
05.12.2018 18:48

A ja sobie zrobilem taki na ....pie. Zrobicie ze mna wywiad i dacie na first page?

McG
na forum od listopada 2017
korwinista
05.12.2018 17:40

Nie dość, że porzucił ziemię swoich przodków dla nędznych paru funtów, to jeszcze oszpecił sobie rękę, a najlepsze jest to, że jak widać, jest z siebie bardzo zadowolony.

Jedyny pozytyw tego jest taki, że w przyszłości za każdym razem jak strzeli mu coś głupiego do głowy, to będzie mógł popatrzyć na swój tatuaż, który natychmiast przypomni mu, żeby nie robił więcej głupot.

korwinista
Konto zablokowane
Endrju89
05.12.2018 16:57

Ciekawi mnie którego redaktora K24 jest to znajomy, no bo serio ? to już nie ma o czym pisać tylko o tym że ktoś sobie zrobił tatuaż ? setki ludzi wyjechało z tego miasta za granicę ( w tym i ja choć wróciłem do kraju ale nie mieszkam w Krośnie )  i jakoś o nich się nie pisze artykułów. Jednym słowem a raczej dwoma "Artykuł sponsorowany". Może szanowna redakcja zainteresuje się tym czerwono czarnym gniotem przy ulicy Piłsudskiego od którego aż oczy krwawią gdy się na niego patrzy - nawet na zdjęciach, może też postara się o wywiad z przypadkowymi ludźmi na ten temat tego kulfona, który swoją brzydotą przebija i to dwukrotnie elewację szpitala na Korczyńskiej. 

Endrju89
na forum od listopada 2017
kurnachata
05.12.2018 16:49
wyróżnione przez moderatora

Taki już jest często zauważany syndrom psychologiczny ze im dalej naszego polsko-krośnieńskiego piekiełka tym większa miłość i patriotyzm.

kurnachata
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA