DYSKUSJE
Cmentarz nocą. Te zdjęcia i film mówią więcej niż 1000 słów
Franek64
09.11.2018 15:41

widzisz pajacu,ciągle odpowiadasz więc nie jest tak źle:) ty za cienki w ortografii przykościelny wolaczku:)

Franek64
na forum od listopada 2017
Dewast
08.11.2018 20:13

Ciebie na prawdę ktoś musiał za młodu skrzywdzić, ciągle pajacu i głupi... to się samo z siebie nie bierze. Ale powtarzam, za cienki jest Pan w kroku Panie Franek64, by Pana traktować poważnie. 

Dewast
na forum od listopada 2017
zuch53
08.11.2018 18:45

Franke64 i Dewast, dla przypomnienia, Czesław Niemen śpiewał:...."wstyd mi za tych co nie mając wstydu zapomnieli, że u kresu groby nas zrównają..."

zuch53
na forum od listopada 2017
Dewast
08.11.2018 02:18

Słownik na niewiele by się przydał, bo ja się nie urodziłem w Polsce. Nie rozumiem skąd w Panu tyle nienawiści do innych. Wszędzie się słyszy, że Polacy to mili ludzie a tu, mi się trafił taki gbur. O co Ci człowieku chodzi, z czym masz problem?Złapałeś się tej ortografii jak brzytwy, to są Twoje argumenty w dyskusji? Plus nazywanie interlokutora, pajacem lub przygłupem? To jest ten Twój błysk intelektu? Za cienki jest Pan w kroku Panie Franek64, by Pana traktować poważnie, musi się Pan nieco bardziej postarać.

Dewast
na forum od listopada 2017
Franek64
07.11.2018 19:19

szkoda że ty z domu słownika nie wyniosłeś:):):)

Franek64
na forum od listopada 2017
Franek64
07.11.2018 19:18

przykościelny przygłup znowu "błysnął":)

"kalendaż,podejżewam":):) a takie "mondre" zero:):):)

Franek64
na forum od listopada 2017
Dewast
07.11.2018 02:30

Co do kalendaża, poniżej też są dwa orty, specjalnie dla Ciebie... mordo ty moja.

Dewast
na forum od listopada 2017
Dewast
07.11.2018 02:24

Przesłodki kulturalny (z domu?) Franek64. Nie mierz innych swoją miarą. Ja akurat jestem ateistą, co nie znaczy że muszę być tak ograniczony by nie wiedzieć co jest 1.XI. Nie wiem jak Ciebie wychowywano ale po używanym słownictwie widzę że coś musiało pójść nie tak. Często używasz słowa "przygłupie", podejżewam że wyniosłeś to z rodzinnego domu. Ktoś Cię musiał bardzo skrzywdzić, podejżewam że to słowo ktoś często w domu używał, kierując je do Ciebie. Dlatego się nie gniewam. Niektóre dzieci są tak jak Ty krzywdzone i niestety zostaje im to na całe życie. Trzymaj się, będzie lepiej.

Dewast
na forum od listopada 2017
Franek64
06.11.2018 20:10

przykościelny przygłupie dewast:) twoje "nauki" to sobie w rulon zwiń i w dooopsko wsadź albo poproś zaprzyjaźnionego klechę:) a jak kogoś pouczasz to sprawdź w słowniku słowo "kalendaż":):) pajacu:)

Franek64
na forum od listopada 2017
Dewast
06.11.2018 01:05

Towarzyszu @Franek64, Madrej głowie dość dwie słowie, to oczywiście nie do ciebie. Uwaga tłumaczę: W "kalendażu chrześcijanskim" nie ma czegoś takiego jak święto zmarłych. Swięto zmarłych to wymysł komunistyczny,  lub inaczej mówiąc komunistyczna nazwa "Wszystkich Świetych". A Wszystkich Świętych to nie jest święto (no chyba że komusze). Katolicy nie świętują tego że ktoś z ich bliskich zmarł (nie wiem jak u ciebie), katolicy wspominają zmarłych. Wspominają, NIE ŚWIĘTUJĄ. Nie wiem natomiast o co chodzi z wyrazem "świyntujysz" i "swiyntymy", to ma pokazać co? Twój stosunek do zmarłych czy twoją inteligencję? Słowo "przygłupie" pewnie ci się wymcknęło bo pisałeś do lusterka.

PS

Zdanie rozpoczynami z dużej litery (naciskamy klawisz [Shift] i literę), a konczymy kropką a nie nawiasem zamknięcie... geniuszu.

Dewast
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA