DYSKUSJE
Poseł Piotr Babinetz z PiS miał wypadek. Zjechał na przeciwległy pas ruchu
krosnianin99
01.11.2018 20:58

Oczywiście są winni rowerzyści bo przecierz nie poseł.To że władza się wozi jak chce to winnych się zawsze znajdzie...

krosnianin99
na forum od stycznia 2018
reaktywator
31.10.2018 19:30

Chyba faktycznie jesteś ochlany albo niepoczytalny skoro gdzieś w moim wpisie dostrzegłeś chociażby minimum informacji, domyślu czy insynuacji o czyjejś nietrzźwości. Nie widzę czegoś takiego również  w wpisach @ wiesiek098.

Jeśli już, to wyłącznie ty takimi swoimi wpisami takie sugestie imputujesz.

reaktywator
na forum od listopada 2017
abajurek33
31.10.2018 19:13

https://www.krosnocity.pl/index.php/aktualnosci/fakty/krosno/item/20891-wypadek-posla-nie-bylo-odmowy-badania.html

Ale totalni na czele z Wieśkiem i reagryaktywatorem (<;  wiedzą lepiej.

abajurek33
Konto zablokowane
abajurek33
31.10.2018 15:36

To samo mogę powiedzieć o tobie. "Że hejt Platformiano - PSL-owski działa wszedzie. Gdybyś miał pouszkadzane żebra i kręgi byłbyś w stanie grzecznie dmuchać? Oczywiście powiesz że mógłbyś, tak mnie na przekór. Wiesz najprościej zrobić z kogoś pijaka i ormowca rzucając hasła, jak robi to ze mnie prostak @Franek vel joger i inne tałatajstwo na tym portalu. 

Ja również serdecznie pozdrawiam.  

abajurek33
Konto zablokowane
reaktywator
31.10.2018 15:33

@siekierniku czy jakiś tam bajurku  - pis to pis tamto :-) on był z pisu ...zabić go!!!! celował umyślnie w najmłodsze dziecko!!!!! szczęśliwie się wszystko skończyło,bo przecież nikt nie stracił najcenniejszej rzeczy.......pozdrowienia dla antypolskiej redakcji -

-masz dokładnie pod tą kopułką namieszane skoro taki wnioiski wyciągasz z czegoś czego  nie ma.

Chyba, że "antypolskość" redakcji kojarzysz z PiSem nie na podstawie tego co Redakcja pisze, a na podstawie chociażby działań PiS na niwie krajowej i międzynarodowej skutkującej alienowaniem Polski z decydowania w sprawach Europy i świata, ośmieszanie, stawianie przed Trybunałami   itp. itd..

To widać słychać i czuć  nawet w PiSie, gdzie nie potrafią wybrnąć z śmieszności w sprawie wyboru rzecznika praw dziecka, udziału w Marszu Niepodległości na który sam PAD zapraszał choć go nie organizował, a potem się rakiem wycofał/li etc...

reaktywator
na forum od listopada 2017
wiesiek098
31.10.2018 08:38

@abajurek33.......Pokaż mi w którym miejscu napisałem że poseł był nietrzeżwy ?..Dopowiem natomiast że czytałem na innym portalu Iż poseł "ODMÓWIŁ" dmuchanania w alkomat policyjny..Tyle..Jednak nigdy do głowy mi nie przyszło,aby kogoś posądzać o takie sprawy.Dodam niesprawdzone.Cała sprawa względnie jest podejrzana...Wyraznie pisze..:Poseł zjechał na przeciwległy pas ruchu, potrącił rowerzystów i wjechał do przydrożnego rowu......Chociaż mógł zjechać z różnych powodów,ale wyjaśnień nie ma....Jeszcze jedno.Staram się nie obrażac nikogo...Tym nie mniej widzę że :hejterka" PIS-owska jest obecna i na tym portalu...Nie mam zamiaru dyskutować w nieuprawniony sposób..Pozdrawiam..

wiesiek098
na forum od listopada 2017
abajurek33
30.10.2018 21:17

@wiesiek@ przestań pier*olić wyimaginowane farmazony. A te obleśne demagogie wsadź sobie w buty to będziesz wyższy. Widocznie sam jeździsz na bani, skoro potrafisz obwiniać innych. "Każdy sądzi według siebie."

abajurek33
Konto zablokowane
gohan27
30.10.2018 20:45

Widzę tu wielki błąd policji która nie pobrała krwi w momencie jak w szpitalu podpinają go do kroplówki( a nie kilka godzin później). Widać mamy polityczna policję jakby były to zwykły obywatel bez wahania by to zrobili. Wstyd dla policjantów!!!

gohan27
na forum od listopada 2017
wiesiek098
30.10.2018 20:24

.@siekiernik...Każdy ma swoje zdanie..Przeczytaj dokładnie co wcześniej napisałem..Nie uważam się za debila.Nikogo nie obraziłem i nie życzę sobie aby mnie ktos obrażał..Przechodząc do meritum sprawy to powiem tak..Portal pisze tak ;

"Z naprzeciwka idzie trzech nastolatków – podążają oni w kierunku Brzozowa. 15-latek i dwóch 16-latków prowadzą rowery. Idą poboczem, po prawej, nieprawidłowej stronie drogi."...Czyli jak szli po drugiej stronie drogi to przeszkadzali panu posłowi ?..Gdyby szli po tej stronie co poseł jechał ?....Zdam pytanie> co spowodowało że poseł zjechał na przeciwny pas drogi..??..No,ale tego nie wiemy i chyba się nigdy nie dowiemy,,I tutaj jest problem..Obwinianie kogoś i mieć pretensje do tego że ktoś coś przypuszcza jest nieuprawnione.Stawanie w obronie posła ?  Hmm...Gdybym to ja lub ktoś inny ?..Mamy przykład z Oświęcimia..Wystarczy ?..

wiesiek098
na forum od listopada 2017
siekiernik
30.10.2018 19:13

Czy naprawdę piszą tu same debile czy komentaże są podstawione przez redakcje????? pis to pis tamto :-) on był z pisu ...zabić go!!!! celował umyślnie w najmłodsze dziecko!!!!! szczęśliwie się wszystko skończyło,bo przecież nikt nie stracił najcenniejszej rzeczy.......pozdrowienia dla antypolskiej redakcji.

siekiernik
na forum od lutego 2018
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA