DYSKUSJE
Wakacje na podcieniach. Odrobiliśmy zadanie za władze miasta
wladt
13.09.2018 16:40

msktonicki

Nie mów, że wtedy zareagowała straż miejska i wszyscy żyli długo i szczęśliwie :)

wladt
Konto zablokowane
msktonicki
13.09.2018 14:59

W Krośnie są dwa podobne blogi : piotrdyminski.pl i krosno 24  -oba negatywnie wypowiadają się o obecnych władzach. Ja mam inne zdanie i duże brawa dla Straży Miejskiej ! Założyłem specjalnie konto tutja żeby to napisać:W wakacje przestałem przychodzić z moją rodziną na rynek bo przejście podcieniami po godzinie 20 było bardzo nieprzyjemne. Przykład?? sytuacja taka idziemy z żoną i dzieckiem, młodzież zaczyna  się bić i popychać ( może nawet dla żartu ale co z tego ), nei zwracają uwagi na nas, gdybym nie trzynał córki za rękę  i w odpowiednim momoencie nie zaregował to chłopak by na nią wpadł i mógłby zrobić jej krzywdę! Do tego zostawiają po sobie straszny bród. bardzo nieprzyjemnnie zrobiło się na podcieniach w te wakacje........ A pokaz grupy legion co wynika ze zdjęć nie cieszył się chyba zainteresowaniem tej nłodzieży, wygląda na to że było 7 osób z czego 2 znudzone.

msktonicki
na forum od września 2018
McG
13.09.2018 14:47

1.Jakoś nie widać tych Panów żeby spacerowali po osiedlach i wlepiali np mandaty Paniom/Panom których pieski walą kupu pod każdym krzakiem...

2.Dziś w "trojce" było na temat likwidacji straży miejskiej.Więc skoro można np.zamykać sklepy z alkoholem o 22-23 i godzi się/popiera to garstka mieszkańców to może zrobić referendum w sprawie likwidacji tej nikomu nie potrzebnej organizacji i zlozyc na sesji RM.

3.patrz pkt 2-czy wyście poglupieli?jeszcze ich szkolić za publiczne pieniądze z psychologii i pedagogiki?to nie lepiej te pieniądze przeznaczyć np nowe ławki do parku, płace zabaw itd. 

McG
na forum od listopada 2017
wladt
13.09.2018 13:48

Powiem tak: straż miejska w Krośnie jest niepotrzebna. W wielu miastach już jej nie ma. U nas też można ich pozwalniać bo i tak oprócz zawracania "czterech liter" nic nie robią i nie wiem za co im płacą.

wladt
Konto zablokowane
panSebastian
13.09.2018 09:09
wyróżnione przez moderatora

Chcielibyśmy zrobić pokaz dla mieszkańców. Trzeba ich edukować, czym jest freeride

Młodych niestety trzeba edukować czym jest wartość zabytków w otoczeniu, których tak lubią przesiadywać przy okazji je niszcząc. Przestaną je niszczyć mogą mnie poedukować w zakresie fistajlu czy czegoś tam

panSebastian
na forum od listopada 2017
adaba
13.09.2018 07:49
wyróżnione przez moderatora

Młodzież lubi jeździć rowerami,dorośli też ,ale w miesie mało jest ścieżek rowerowych na chodnikach,więc rowery przeszkadzają wręcz pieszym i małym dzieciom.Może dochodzić do wypadkow.

Aktualnie na ul.Oficerskiej rozpoczął sie remont chodnika,ma być kladziona kostka brukowa,ale na jego początku przy wjeździe z Wojska Polskiego na łuku rośnie podeschnięte duże drzewo w środku chodnika które należaloby usunąć.Przeszkadza pieszym i stwarza niebezpieczeństwo(prawe odgałęzienie może się odlamać i spowodować wypadek).Pozostawienie  w przyszłym okresie będzie stwarzało przez korzenie ciągłe podnoszenie kostki. Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta winien podjąć decyzję o jego wycięciu.Takiego zdania są mieszkancy bloków nr.1 i 2.

adaba
na forum od listopada 2017
trw_krosno
13.09.2018 07:49
wyróżnione przez moderatora

Nasza młodzież , dzieci, wcale nie są tacy żli  , tylko trzeba do NICH dotrzeć. Pan Adrian potrafił ?

Bardzo rozsądne są też spostrzeżenia i postulaty dzieci i dobrze byłoby aby ktoś wreszcie  się do nich pozytywnie odniósł. Tak, w Krośnie  prawie nic nie robi się dla młodych  to i uciekają.

Pozdrawiam serdecznie - piszących, malkontentów- którym wszystko się nie podoba i młodzież, która chce coś w mieście robić, zmieniać.    Danuta K.

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
paragraf5
12.09.2018 23:12
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wulgaryzmy
paragraf5
Konto zablokowane
kurnachata
12.09.2018 23:02

Bardzo dziwna oś konfliktu utworzyła się pomiędzy "Portal K24-Adrian-Gimnazjaliści" a "Straż Miejska-Urząd Miasta". Poza tym za mocna jest troska o nastolatków i seniorów, kiedy szkoły w Krośnie są świetne, mają wysoki poziom i wiele kółek przedmiotowych. Następnie można dodać kilka inicjatyw skierowanych do seniorów. Natomiast Krosno raczej oferuje najmniej osobom w średnim wieku gdzie chyba jest znaczna wyrwa w przekroju społeczeństwa Krosna.

kurnachata
na forum od listopada 2017
jeger
12.09.2018 21:30
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Obraźliwe sformułowania wobec innego użytkownika
jeger
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA