DYSKUSJE
Niespodzianka na ul. Pużaka. Czynny "nieczynny" przejazd kolejowy
gandalfff
13.09.2018 13:14

szukacie sensacji. przecież pojawił się "mężczyzna w kamizelce odblaskowej i zatrzymał samochód lizakiem policyjnym"...

gandalfff
na forum od listopada 2017
abajurek33
13.09.2018 11:50

Proszę nic nie kombinować na tej bocznicy kolejowej. Co najwyżej wymienić znaki na nowe, gdyż stare są wyblakłe. Natomiast broń Boże ustawiać tam znak STOP, bo L-ki i pojazdy egzaminacyjne całkowicie zatamują ruch na tym niewdzięcznym odcinku. 

A wystraszonej Pańci radzę nieco zmniejszyć prędkość i zachować szczególną ostrożność, jak ją uczono na kursie. Dzięki temu poszanuje w aucie zawieszenie i  nie będzie niczym zaskoczona. Natomiast gościu który kieruje tutaj 5 razy w roku ruchem robi to w sposób solidny i profesjonalny,  naprawdę proszę się go nie czepiać!    

abajurek33
Konto zablokowane
Legger
12.09.2018 09:12

Czyżby artykuł troszkę po to by nikt nie powiedział ze nic się nie dziene na portalu? takie mam wrażenie.... a sam przejazd jest tak dziurawy ze i tak zawszę zwalniam tam do minimu a tym bardziej po tym jak na jednej z dziur uszkodziłem felgę, zgłosiłem szkodę zarządca tego miejsca jezdni odmówił wypłaty odszkodownia uzasadniająć to w ten sposób że "nie wyłaci odszkodoania za uszkodzoną felgę ponieważ nie wiedział, że w danym miejscu jest dziura w drodze"  - Bareja ciągle żywy!

Legger
na forum od listopada 2017
Legger
12.09.2018 08:39

Czyżby artykuł troszkę po to by nikt nie powiedział ze nic się nie dziene na portalu? takie mam wrażenie.... a sam przejazd jest tak dziurawy ze i tak zawszę zwalniam tam do minimu a tym bardziej po tym jak na jednej z dziur uszkodziłem felgę, zgłosiłem szkodę zarządca tego miejsca jezdni odmówił wypłaty odszkodownia uzasadniająć to w ten sposób że "nie wyłaci odszkodoania za uszkodzoną felgę ponieważ nie wiedział, że w danym miejscu jest dziura w drodze"  - Bareja ciągle żywy!

Legger
na forum od listopada 2017
Darmodziej
11.09.2018 18:09
wyróżnione przez moderatora

Kiedyś na tym przejeździe kolejowym były nawet zapory. Obecne rozwiązanie uważam za dużo lepsze, bo dzięki niemu czas oczekiwania przed przejazdem zmniejsza się do minimum.

Darmodziej
na forum od listopada 2017
davidov
11.09.2018 16:43
wyróżnione przez moderatora

"Bocznica kolejowa „PANMAR” Sp. Jawna  odgałęzia się w stacji Krosno od toru nr 7  rozjazdem nr 13 w km 68,586 linii kolejowej 

nr  108 Stróże  – Krościenko, zarządzanej przez PKP PLK S.A.

Tak ta bocznica jest opisana na mapie bocznic przez Urząd Transportu Kolejowego,jest legalnie użytkowana i powinna przez zarządce drogi być prawidłowo oznakowana ,a nie jest. I tyle w tym temacie

davidov
na forum od listopada 2017
tomasz81
11.09.2018 15:37

To samo co jest opisane w artykule można opisać tak. Kobieta jechała ulicą pużaka nagle została zatrzymana bo do panmaru wjeżdzał pociąg, była zdziwiona . Koniec artykułu chyba też otworzę taki beznadziejny portal , szukam redaktorów prosze pisać.

tomasz81
na forum od listopada 2017
rogol
11.09.2018 14:12

Jak sa jakies tory w poprzek jezdni tp trzeba uwazac prosze pani bo moze pociag widmo po nich pedzic.

rogol
Konto zablokowane
look7
11.09.2018 10:29

No może pan powinien wcześniej zatrzymywać samochody tak na jedną minutę przed przejazdem pociągu, a nie w ostatniej chwili jak twierdzi pani.

look7
na forum od listopada 2017
look7
11.09.2018 10:27

No cóż jest torowisko przecinające drogę i chyba dobrze, że wyskoczył pan z lizakiem, bo wszyscy są przyzwyczajeni, że tam nic nie jeździ. Także ten pan z lizakiem jest potrzebny lub rogatki zwłaszcza jak tam przejeżdża pociąg 2 razy w miesiącu.

look7
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA