DYSKUSJE
Czy Krosno ciągle jest bogate? Sprawdź najnowszy ranking
Lukii
06.08.2018 12:37

Krosno jest na 7 miejscu w Polsce z dochodem 4739,57 na mieszkańca

( miasta powiatowe):59 miejsce , Jasło, podkarpackie, 3114,57;113 miejsce , Sanok, podkarpackie, 2847,28;

Tyle w temacie.

Pozdrawiam.

Lukii
na forum od listopada 2017
azazello
06.08.2018 11:39

To jak to, ja mam dopiero 62 lata i już jestem seniorem..? A kazali mi pracować do 67 roku życia i jeszcze zapowiadali że to nie jest ich ostatnie słowo ! To seniorzy w Polsce muszą pracować ..?

azazello
na forum od czerwca 2018
paragraf1
06.08.2018 02:19

"Urząd Miasta tłumaczy, że lotnisko będzie sprzyjało rozwojowi biznesu w Krośnie i okolicy, co z kolei znajdzie swoje odzwierciedlenie w dochodach własnych"

Jak na razie lotnisko jest odpowiednim miejscem do palenia gumy.

paragraf1
Konto zablokowane
korwinista
05.08.2018 23:22

Co to w ogóle za ranking. Od kiedy do zamożność mieszkańców miasta liczy się przez zamożność samorządu i dlaczego cała informacja jest podawana tak jakby celem była zamożność samorządu, a nie mieszkańców?

Na logikę dochody samorządu w przeliczeniu na mieszkańca powinny być jak najniższe, bo to mieszkańcy powinni rozwijać miasto, a nie władze.

korwinista
Konto zablokowane
edi09
05.08.2018 22:46

Krosno się rozwija? Śmiech na sali! W którym miejscu? Chyba tylko jeżeli chodzi o basen! Gdzie jakiekolwiek rozrywki dla młodzieży? Są wakacje i jedyna atrakcja jaka młodzież ma to chlanie na podcieniach i dewastacja nic więcej! Co z obiecanymi „bulwarami” nad wislokiem? Miało być miejsce nawet na koc czy żeby z dzieckiem nad rzeka posiedzieć a tu co? Kolejny nie wypal! Krosno jedno z bogatszych? To gdzie reklama żeby przyciągnąć turystów? A no tak.. jedyne do zobaczenia to CDS. Pieknie rozporządzane pieniądze tylko parkingi i ronda w kształcie placków na każdym kroku. Tu są wydawane pieniądze miasta! Żadnych rozrywek, a z miasta robione jest miasto seniorów, bo tutejsze rozrywki chociażby wakacyjne przyciągają tylko seniorów 60,70 + z całym szacunkiem. Tyle młodzieży w Krośnie i nie zapewnić im nic? Nawet okoliczne wioski potrafią ściągnąć do siebie przykładowo ICH TROJE a my zespoły ludowe, ludzie nie bądźmy śmieszni. Nie jestem jakaś stara ale do młodych tez nie należę, ale żeby robić z miasta większą dziurę niż jest to gruba przesada. Aż chce się stad uciekać gdzie pieprz rośnie, nie ma tu nic do Roboty.. Krosno w czołówce hahahahaha 

edi09
na forum od sierpnia 2018
pajop
05.08.2018 22:34

Bogactwo Krosna jest juz tak ogromne ze pozwolono na likwidacje PKS, PKP i zakładów pracy oraz zaniechano inwestycji drogowych. Przeciętny mieszkaniec Krosna planuje zakup odrzutowca wiec budowa pasa startowego byla jedyną lecz jakze istotna rzecza w programie rozwoju miasta. 

pajop
na forum od listopada 2017
wladt
05.08.2018 19:20

"Pismo "Wspólnota", specjalizujące się w tematyce samorządowej, opublikowało w lipcu br. raport o najbogatszych samorządach w Polsce"

Tak więc to samorząd jest bogaty a nie miasto czy mieszkańcy!!!

wladt
Konto zablokowane
Endrju89
05.08.2018 19:02

@BlondaS - Przypomnij mi proszę co takiego Krosno osiągnęło bez dotacji unijnej ? nie wilaczając w to lotniska! Podaj mi chociaż pięć inwestycji które miasto pokryło z własnej kieszeni ( mam nadzieję że nie policzysz takich inwestycji jak Vivo która jest prywatną inwestycją ). Prawda jest taka że gdyby nie unijna kasa to Krosno było by taką samą dziurą jak Jasło czy Sanok ( swoją drogą kto im broni zabiegac o dotację ? ) Pamiętaj że unia nie będzie dawać w nieskończoność. Jeżeli ktoś coś daje to zawsze później trzeba oddać ... Dziękuję. 

Endrju89
na forum od listopada 2017
BlondaS
05.08.2018 17:47

Nie trzeba takich rankingów żeby nie zauwayć że miasto się rozwija.

Popatrzcie na Jasło czy Sanok niedaleko leżące miasta są z 10 lat za Krosnem.

BlondaS
na forum od listopada 2017
jeger
05.08.2018 17:34
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Obraźliwy wpis
jeger
Konto zablokowane
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA