DYSKUSJE
Wszystko, co Will powinien wiedzieć o CDS [INSTRUKCJA OBSŁUGI CDS]
buczo85
31.07.2018 12:04

 Śmieszy mnie już to mnogie odnoszenie się do Willa z UK. Ok raz można i spoko jako. Teraz to już urosło do rangi absurdu. Takim zachowaniem dajemy jedynie upust swojej małomiasteczkowości. Przecież bolączki i ubogość oferty i zaplecza dla turystyki można zobaaczyć i bez Willa. I proszę nie róbmy z Krosna nie wiadomo czego bo to tylko małe powiatowe miasto do którego wpada się na kilka godzin i wypada. I nie będzie tu nigdy kilkudniowego zwiedzania. Świetną promocją są imprezy cykliczne choćbyb Karpackie klimaty. W tedy faktycznie warto spędzić w mieście więcej niż jeden dzień i pod tym kątem pomyśleć nad wzmocnieniem bazy noclegowej. A to, że w mieście pojawił się przypadkiem jakiś sympatyczny Angol to też fajnie. Może dla mnie atrakcją samą w sobie jest przebywanie na wschodniej rubieży UE, w miejscu atrakcyjnym krajobrazowo i kulturowo, ale też z drugiej strony bez natłoku turystów. Więc niech on i jemu podobni przybywają bez robienia halo na cały portal bo to śmieszne jest.

buczo85
na forum od listopada 2017
Niki_Manifesto
23.07.2018 10:03
wyróżnione przez moderatora

 A zatem, każdy Will i nie-Will takich istotnych informacji będzie musiał szukać na największym lokalnym portalu. Will you know? Patrzałka, szukałka, znajdowałka ;) O ile ktoś mu podpowie, gdzie szukać, że to na portalu są takie wskazówki. A powinno być inaczej. Strona CDS jest pierwszym docelowym źródłem informacji o tym, co dzieje się w CDS. Strona CDS więc musi być jasna i czytelna dla odwiedzających, jeśli chcemy mieć tych turystów polskich i zagranicznych. Dobrze poinformowanych turystów. Zarządzanie informacją to klucz.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
paragraf
23.07.2018 03:38
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wulgarny wpis
paragraf
Konto zablokowane
bohun07
22.07.2018 19:56
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wulgarny wpis
bohun07
Konto zablokowane
paragraf
22.07.2018 19:45

Will a czy wiesz, że CDS to bankrut, znaczy trup. Ponad 15 mln zł na minusie, a Przytocki dorzuca szczodrze  do tej dziury bez dna.

paragraf
Konto zablokowane
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA