DYSKUSJE
Oto wszyscy kandydaci do Rady Miasta. Lista 137 nazwisk
Grzes2
18.03.2024 14:57

Komitat Wyborczy Wyborców "Odnowa dla Krosna 79" , liczy się wolny czas i doświadczenie .... :)

Grzes2
na forum od listopada 2017
dracu
12.03.2024 08:51
wyróżnione przez moderatora

Gratulacje dla Wszystkich kandydatów za odwagę. Brawo.

Teraz proszę pamiętać o Krośnie i jego mieszkańcach. Przede wszystkim rozwój i nowe miejsca pracy. Krosno nie może wyludniać się w tak dużym tempie.

dracu
na forum od lipca 2023
nick12
11.03.2024 23:22

do trw

Nie sugeruję że Pani była w pzpr . W pzpr był śpiewany bardziej ponury utwór autrstwa Eugène Pottier. Pani zadedykowałem skoczny wesoły utwór Ludwika Starskiego z muzyką Tadeusza Segietyńskiego w wykonaniu ZPL Mazowsze. Co to ma wspónego z pzpr ? jak dla mnie niewiele ale Pani może się kojarzyć inaczej. Henia Wujca lepirj niech Pani zostawi w spokoju to był porządny człowiek. Używanie Jego nazwiska w kampanii wyborczej jest niestosowne. Nikt tu Pani nie oczernia jak Pani sama twierdzi. Oburza sie Pani tak naprawdę nie wiadomo co. Sama Pani sobie wystawią raczej kiepskie świadectwo i pokazuje tym samym, że kawalifikacji na radną to Pani nie ma.

Zdrowia życzę i sił do dalszgo pomagania.

nick12
na forum od listopada 2017
sagan
11.03.2024 22:25
wyróżnione przez moderatora

Popieram - wybierajcie młodych wykształconych z pewnym doświadczeniem w swoim zawodzie, którzy mogą wnieść coś nowego do rozwoju Krosna.

sagan
na forum od listopada 2017
trw_krosno
11.03.2024 18:33

Witam - do nick12

Nie dostałam żadnego medalu i nigdy nie należałam do PZPR- co pan sugeruje piosenką. Nagroda była od kapituły przy prezydencie p. Komorowskim. Teraz jest to nagroda i fundacja Henryka Wujca - to był pan walczący w Solidarności .

Nagrodę dostałam za pomaganie ludziom ubogim i za założenie naszej organizacji społecznej. Jak łatwo jest kogoś oczernić, poniżyć itp. Taka jest większość rodaków- niestety...

Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam życząc dużo zdrowia. Danuta Kowalczyk TRW Krosno

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
nick12
11.03.2024 17:02

do trw krosno

medal od samego Prezydenta Komorowskiego ajj waj ...

Pani program jest naprawdę imponujący. Skoro Pani musi kandydować chociaż Pani nie chce to może lepiej niech Pani zrezygnuje. Tak czy inaczej życzę dużo zdrowia jeszcze wiele medali i sukcesów. Do życzeń załączam piosenkę : www.youtube.com/watch?v=Bles1m1IVEw

nick12
na forum od listopada 2017
LoloBolo
11.03.2024 11:35

Kto osiągnął wiek emerytalny albo osiągnie w czasie kadencji niech sobie będzie emerytem a nie członkiem RM/Sejmiku czy kandydatem na Prezydenta.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
zbych
11.03.2024 09:20

Moi drodzy wyborcy-nie glosujcie na tych co juz kiedyś byli ,rodziny,oraz , emerytow. Oni trzymają się razem , i razem będa kiwac wyborców. Stawiajmy na -mlodosc, swieżość wykształecenie.

zbych
na forum od listopada 2017
kardiodzik
10.03.2024 21:51

Większość z tych osób pewnie nie ma pojęcia co to ustawa o samorządzie powiatowym... Pasowałoby ich przepytać, bo znając życie to u większości pewnie "wiedza" nabyta z internetu i samsunga...

kardiodzik
na forum od lipca 2021
otoja
10.03.2024 15:24
wyróżnione przez moderatora

W innych krośnieńskich portalach pojawił się artykuł, w którym autor na początku zastrzega, że nie kandyduje. Jak widać on nie, ale jego ojciec tak. O taka refleksja.

otoja
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA