DYSKUSJE
Oto wszyscy kandydaci do Rady Miasta. Lista 137 nazwisk
tomektail
10.03.2024 12:07

Niektóre nazwiska w ogóle nie powinny się znaleźć na tych listach. Gwiazdorzy, influenserki, średnia wieku też niektórych, no ale w sumie niewiele ludzi chce działać w Krośnie. Pan M.F., to mógłby się też już więcej nie wychylać, a pcha się jeszcze do rady. Zdobył posadkę, ale nic dobrego dla Krosna i żużla nie robi. Pasowałoby wymieć kadry żużla, kadry administracyjne, żeby skończyły się ta kumoterstwa. Może opisalibyście każdego z osobna co robi, jaką szkołę skończył i czego chce dla Krosna.

tomektail
na forum od marca 2024
trw_krosno
10.03.2024 10:16
wyróżnione przez moderatora

Moi Kochani Krytykanci!

Już kolejny raz czytam, że do RM nie powinni kandydować osoby starsze - emeryci. Niestety realia są takie, że większość mieszkańców Krosna to emeryci i renciści - młodych nie ma nawet połowę.

No i kto będzie dbał o sprawy ludzi starszych, chorych, samotnych??? No kto.

Jestem za zmianami, uważam, tak jak i większość, że Krosno będzie się rozwijać /a nie zwijać/ jak powstaną nowe zakłady, będzie praca, przedszkola, żłobki itp.

Od 33 lat kieruję dużą organizacją charytatywną - opp, mam sporo nagród, dyplomów - nawet od mieszkańców Krosna i prezydenta RP /p. Komorowskiego/

Nie chciałam kandydować - powiem jak nasz noblista "Nie chcem, ale muszem". Zobaczyłam jak bardzo atakuje się starszych ludzi, a my jesteśmy zdrowi, sprawni i możemy jeszcze dużo zdrobić dla ogółu mieszkańców. To nie reklama siebie - ale pozwólcie to udowodnić.

Pozdrawiam wszystkich piszących, krytykujących i dyskryminowanych.

Bezpartyjna mama 4 córek i 3 wnuczek - Danuta Kowalczyk

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
yardani
10.03.2024 10:15
wyróżnione przez moderatora

Jeśli Kaczyński dalej będzie kreował strategię PiSu to naprawdę rewelacja. Na razie dzięki niemu stracili ponad 10% swojego elektoratu i to jest doskonały kierunek, w tym tempie z jego głupimi pomysłami polecą bardzo szybko na totalne dno i to jest powód do radości .

yardani
na forum od lipca 2023
zbych
10.03.2024 08:59

Ąby miasto kiedyś - rosło w siłe ,juz dzisiaj -do władz przyjmowac tylko antyaborcjonistow

zbych
na forum od listopada 2017
otoja
10.03.2024 08:33
wyróżnione przez moderatora

Ruch Odnowy - średnia wieku 1. okręg - 62 lata

PiS - średnia wieku 1. okręg - 58 lat

otoja
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA