DYSKUSJE
"Państwo prawa, nie prezesa". Krośnianie w obronie Sądu Najwyższego
jaluki
13.06.2018 09:51

pięciu niby strajkujących, reszte to gapowicze... i po co dawać to na forum ????????????!!!!!!!!!!!!!

jaluki
na forum od lutego 2018
hiko12345
13.06.2018 09:26

Heheheeeee.  ale strasznie  powalająca frekwencja. Jarek jak to zobaczył to podobno  ze strachu  dostał ataku epilepsji

hiko12345
Konto zablokowane
lopez99
13.06.2018 09:05

NO i tak kończą sie układy i znajomości , a K-24 broni swoich .

Sądy w polsce to rodzina jak kto chce niech sprawdzi w Krosnie kto tam pracuje.

Kto broni sądów ? ci co tracą układy i wpływy.

lopez99
na forum od listopada 2017
krosnal
13.06.2018 09:03
wyróżnione przez moderatora

Jeśli chodzi o manifestacje i strajki, to jak strajkowali niepełnosprawni to sami, nauczyciele też byli w swoim imieniu i każda inna grupa zawodowa meldowała się w takich akcjach , a tu proszę,  ani jednego sędziego, ławnika, administracji sądowej itd., czego się boicie drodzy, myślicie że naród załatwi Wam Wasze i nasze sprawy? Popieram akcję bo to jest również moja sprawa, ale kogoś mi tam zabrakło.

krosnal
na forum od listopada 2017
cywilny_kaplan
13.06.2018 09:02
wyróżnione przez moderatora

Trybunał Stanu będzie miał co robić w przyszłości. PiS realizuje najskrytsze marzenia Kremla: depcze konstytucję, niszczy gospodarkę, ośmiesza Polskę. Dziwi mnie, że kościół popiera takich grzeszników. Ale za kasę nawet Judasza wybielą...

cywilny_kaplan
na forum od listopada 2017
sloniu233
13.06.2018 08:56
wyróżnione przez moderatora

moherowe berety i stare dziady, które wybrały pis dziekujemy wam za to co nas czeka i nasze dzieci. Ludzie obudźcie się. łakomi na kase. 

sloniu233
na forum od listopada 2017
raffik
13.06.2018 08:53
wyróżnione przez moderatora

Niestety PIS kupił wyborców 500+ czesto tworzac głębsze patologie niż przed pojawieniem sie tego programu. Teraz chce kupić głosy emerytow i rencistów a do tego kasa szerokim nurtem płynie do ojca Tadeusza. Stąd ciężko będzie pokonać władzę, ktora po cichu tylnymi drzwiami podporządkowuje życie obywateli wg swojego niemal totalitarnego myślenia. Propaganda w tv, zakazy choćby handlu w niedziele, budowa CPK gdy Radom świeci pustkami a dobrze prosperujacy Modlin trzeba wykończyć, bo przecież nie jest dziełem PiSu. Ale obywatel będzie bił brawo, bo jakoś to będzie nawet gdy cofną nas do prl-u

raffik
na forum od listopada 2017
neon83
13.06.2018 08:44

„Tłum skandował” „Było kilkadziesiąt osób” - za zdjęcia max 30. To nie jest manipulacja Państwo walczący o prawdę i wolność? Wolne sądy i media!!  No cóż taki tłum jaka opozycja :))) 

neon83
na forum od listopada 2017
CzerwonaSukienka
13.06.2018 08:30
wyróżnione przez moderatora

Chichot historii. Piotr Babinetz, poseł PiS z Krosna był ponoć kiedyś działaczem antykomunistycznym, a teraz ramię w ramię wywraca Rzeczpospolitą Polską z komunistycznym oprawcą Piotrowiczem. 

CzerwonaSukienka
na forum od listopada 2017
InvisibleLara
13.06.2018 08:25
wyróżnione przez moderatora

Jestem dumna z krośnian! PiS zmienia ustrój z demokracji na autorytaryzm. Oświeceni obywatele to widzą. Gorzej z tymi, którzy są omamieni kasą i propagandą TVPiS. Ceny idą w górę, a gospodarka zaczyna dołować. Jeszcze trochę, to i ciemny lud zacznie się budzić z tego koszmaru. 

InvisibleLara
na forum od listopada 2017
/7
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA