DYSKUSJE
GlassHouse w mieście szkła. Komfortowe pokoje do wynajęcia na Rynku
poprostukoles
29.06.2019 18:17

Wiarygodność Daniela aniolowskiego jest żadna; wiedzą o tym jego poprzedni pracodawcy oraz współpracownicy- zastanawiające że taki specjalista wylądował w Krośnie? Po prostu wszędzie gdzie pracował pozostawia po sobie smród. Niema nic na siebie, jedynie długi i alimenty... właściciel ;) dobre!

poprostukoles
na forum od czerwca 2019
Lukii
21.05.2018 14:51

Andry1. Jednak popyt w Krośnie jest na hotele bo jest ich aż kilka 4 i 3 gwiazdkowych. 2* i moteli też jest dużo. Dla przykładu Krosno ma większą ofertę hotelową niż razem Sanok,Jasło,Gorlice wzięte. Popatrzcie sobie na serwisy rezerwacji. Co najciekawsze przy dużych imprezach w mieście np.Balony, Karpackie Klimaty czy Dni Krosna nie ma wolnych miejsc w mieście jest takie zapotrzebowanie. Goście muszą niekiedy korzystać z oferty Rymanowa i Iwonicza Zdr oraz Dworu Kombornia.

Lukii
na forum od listopada 2017
andry1
21.05.2018 10:09

misiek111-ja myślę,że jakby sypnęli groszem to i reklama by była, a tak to za free tylko  my możemy póki co się produkować.I nikt nie zabroni IM prowadzić takiej polityki(dziennikarstwa) jak do tej pory. NIESTETY.

Ale my mamy na szczęście prawo do wyboru.

A RYNEK KROŚNIEŃSKI i tak leży.NIESTETY

Nie to miasto,nie Ci ludzie.Żeby Rynek funkcjonował to musi być współpraca wszystkich środowisk i całego społeczreństwa krośnieńskiego,żeby chętnie tu przychodzili ,bawili się i spędzali czas.Bo z turystów to może jedna lub dwie restauracje się utrzymają.Ale  póki co nie ma chyba takiej współpracy .NIESTETY.

andry1
Konto zablokowane
francuzxv
21.05.2018 10:07

Dobrze jest rowniez umiejetnie poscielic lozko, a nie przescieradlo jak psu z gardla wyciagniete i wtedy dopiero zamiescic zdjecie.. O polskim nazewnicytwie juz nie wspomne ale to juz moja personalna uwaga.. Pozdrawiam i zycze szczescia choc z takim startem to nawet podwojne moze nie starczyc ;p) ps. Zaraz obok na rogu niebawem konkurencja hmm banki, apartamenty i turysci z Iwonicza - ciekawa koncepcja!

francuzxv
na forum od listopada 2017
misiek111
21.05.2018 09:38

Ciesze sie ze cos powstaje, cos sie dzieje na rynku > ALE PYTANIE:  DLACZEGO INNE RESTAURACJE NIE SA OPISYWANE - REKLAMOWANE JAk "WINO I TALERZYKI" - a jest ich dosc sporo w Krosnie , DLACZEGO INNE HOTELE, HOTELIKI NIE MAJA REKLAMY NA PIERWSZEJ STRONIE krosno24.pl - a tez kilka by sie znalazlo.  CO TO ZA WYBIORCZA POLITYKA PORTALU ????????

misiek111
na forum od kwietnia 2018
andry1
21.05.2018 09:02

run-ty i tak się nie załapiesz,bo do tego trzeba mieć choć trochę rozumu ,,którego ci brakuje'' ,nie wspomnę o kulturze ,bo ten termin jest też dla ciebie zupełnie obcy. Pozostaje ci wyleczyć odciski na dłoniach i się nie przemęczać,a i tobie się może kiedyś uda,nawet dłużej niż 15 min. ODWAGI I NA RYNEK tylko się ładnie ubierz,a póki co to ręce trzymaj w kieszeniach ,to się może turyści nie skapują kim jesteś.

andry1
Konto zablokowane
wladt
21.05.2018 05:45

andry1

"W Krośnie nie ma nic ,co by mogło zatrzymać turystę na dłużej niż 3-4 godziny"

Nie masz racji... policja może nawet na 48 h :)

wladt
Konto zablokowane
andry1
20.05.2018 21:27

Prosta piłka-w Krośnie nie ma nic ,co by mogło zatrzymać turystę na dłużej niż 3-4 godziny.Chyba,że wyprzedaż w szmateksach

andry1
Konto zablokowane
run_forest_run
20.05.2018 20:21

Stare przysłowie pszczół  mówi : "Nie rzuca się kamieniami w szklanym domu", dlatego  kamienie będą z lateksu.  Dla tych, którzy jednak zdecydują się dochwać przyżeczeń sakramentu małżeństwa, przewidziano płaskie telewizory.      Witamy w  XXIw.! 

run_forest_run
Konto zablokowane
bolo2017
20.05.2018 20:19

inicjatywa jak najbardziej słuszna.... .tylko że..... odwiedziłem Krosno kilka tygodni temu i szukałem pokoju ............. trafiłem za ścianę z prawej strony   Firmy  Wino i Talerzyki     8 apartamentów a ja jedyny lokator...

.Do czasu aż znikną nalepki   typu ......Lokal do wynajęcia na starówce  .....................nic z tego nie będzie....nawet reklama w tym miejscu nic nie pomoże .Gospodarzy miasta proszę wysłać na siłę  do obcych krajów niech zobaczą jak się toczy życie wieczorem na starówkach w innych miastach w Europie

bolo2017
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA