DYSKUSJE
Studenci przejmą Krosno. Czas na Juwenalia
papaj87
19.05.2018 02:17

prawie nikogo nie bylo na koncercie, poszedlem do domu bo wstyd mi bylo tam stac, moze z 10 ludzi pod scena, zalosne przedstawienie tak jak cale to krosno.

papaj87
na forum od listopada 2017
darful
15.05.2018 13:21

Szok jakie "gwiazdy" będą w Krośnie!

Wygląda na to że "AKURAT" pozostało granie w prowincjonalnych miastach,bo w Rzeszowie był przynajmniej Sławomir i Luxtorpeda...

darful
na forum od listopada 2017
run_forest_run
14.05.2018 21:49

Debata Oxfordzka,  to nic innego jak bitka na sztachety wyrwane z ogrodzenia ( z kontekstu) tego w Oxfordzie nie praktykują od wielu wielu dekad, nawet jako lokalny folklor.   Coś,  jak śledź po japońsku - tyle ma wspólnego Japonią.

run_forest_run
Konto zablokowane
kurnachata
14.05.2018 19:20

Ja jestem innego optymistycznego zdania. Będzie to raczej impreza towarzyska aby spotkać się z przyjaciółmi. Nie zawsze jest potrzebna impreza widowiskowa ze Sławomirem, Tamagoczim i jakimś zespołem Disco Polo.

kurnachata
na forum od listopada 2017
stefan78
14.05.2018 18:05

djpavloo,

Juwenalia mniej więcej na podobnym poziomie  jak  perspektywy po ukończeniu tej prężnej uczelni. 

stefan78
na forum od listopada 2017
djpavloo
14.05.2018 17:29

Z całym szacunkiem, jendakże tegoroczna oferta Juwenaliowa to katastrofa ... Z programu aż kipi brak pomysłu i organizacyjne lenistwo.  Takie wydarzenie powinno być promocją miasta, w którym z roku na rok dzieje się co raz mniej a tutaj po prostu klapa.  Jeden zespoł, żadnej współpracy z klubami, żadnych afterów. Przykro to mówić, ale lepiej nie robić w ogóle niż robić taką słabiznę. Można znaleźć sponsorów, wystąpić do miasta o jakieś dofinansowanie, jednym słowem zaangażować się.  Przy dobrej organizacji można jeszcze na tym zarobić. Przykre, bo jeszcze kilka lat temu Juwenalia w Krośnie były na naprawdę dobrym poziomie.

djpavloo
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA