DYSKUSJE
"To nie smart city, to dark city". Dyskusja o działce na kościół
trebor22
28.04.2018 22:25
wyróżnione przez moderatora

"... pomysł wybudowania kościoła, potem pewnie plebani  pod oknami mieszkań? ". Wiem o czym ten człowiek mówi. Mieszkam na osiedlu gdzie w jego centralnej części jest Kościół. Przez całą niedzielę mam Mszę Św. w domu. Jesz obiad -Msza, śpisz - Msza, ogladasz tv - Msza, siedzisz w WC - Msza, uczysz się - Msza, nawt jak ... bara bara - też Msza. Głośniki na full.

trebor22
na forum od kwietnia 2018
sloneczko89
28.04.2018 21:20
wyróżnione przez moderatora

Zgadzam  się z gelo76  mieszkam  na Żwirkach i ani ja ani nikt z kim rozmawiałam  nie chce tutaj kościoła. Ludzie chcą budynki  mieszkalne bo jest na to zapotrzebowanie. Jestem  przeciwko budowie kościoła. Nasza patafia  franciszkanów jest nie daleko. Pod nosem mamy kaplicę. Jestem za budową bloku z tbs. 

sloneczko89
na forum od kwietnia 2018
tereska
28.04.2018 20:16
wyróżnione przez moderatora

Może faktycznie czas na zmiany ,,,,i dla  młodych ludzi, mówiących odważnie i wprost to co myślą,  jak Pan Adrian  to właśnie odpowiedni czas  na  wybory.!!!!,,,,, popieram!!!,,,,

tereska
na forum od listopada 2017
jestjakjest
28.04.2018 19:13

Dajecie sobie prać kalarepy tym co mówi Przytocki i tym co pisze Krzanowski na tym portalu... To jest spółka i strategiczne zagranie...manipulacja społeczeństwa...

jestjakjest
Konto zablokowane
konkretny
28.04.2018 18:46
wyróżnione przez moderatora
"Nie budujcie mi świątyń z drewna ni kamienia, przełamcie drewno a ja tam będę, podnieście kamień a mnie znajdziecie"
konkretny
na forum od listopada 2017
kurnachata
28.04.2018 18:30

Zdania są podzielone ale ten wywód że Adi ma kandydować na prezydenta jest szalony. Przecież On razem z obecnym prezydentem są przyjaciółmi, nie robi się przyjaciołom podkopów a jedynie podstawną krytykę. Krytykę działkowo finansową gminy.

kurnachata
na forum od listopada 2017
AG
28.04.2018 17:46
wyróżnione przez moderatora

"(...) Roczne dochody z tytułu wynagrodzenia prezydentów na podstawie oświadczeń za 2016 rok prezentują się następująco:- Jacek Majchrowki: 156 960, 79 zł,- Hanna Gronkiewicz Waltz: 159 365,78 zł,- Paweł Adamowicz: 160 766, 86 zł,- Rafał Dutkiewicz: 171 778,08 zł,- Piotr Przytocki: 186 073,24 zł (...) "

Krosno - metropolia większa  niż Kraków, Warszawa, Gdańsk i Wrocław !!!!

A moją działkę (jestem mieszkańcem, więc współwłaścicielem) wbrew mojej woli chce oddać za pół darmo !!! Jeżeli zrealizuje Pan swój pomysł, to będzie Pana "gwóźdź do trumny" przy najbliższych wyborach !!! Chyba, że jest Pan już tak zmęczony, iż o to właśnie Panu chodzi (żeby do siebie zniechęcić)?

Jako mieszkaniec osiedla WSK - jeszcze raz NIE dla kościoła przy Żwirki i Wigury !!!!! Mieszkania !!!! Proszę teren przekazać TBS-owi !!!! Inaczej na Pana już nie zagłosuję!!!

AG
na forum od listopada 2017
rogol
28.04.2018 16:06

A co na to wlasciciele kosciolow w centrum.Zmniejsza sie datki na tace od tych z osiedla WSK.Rynek bedzie mozna zaorac bo kilkaset ludzi z osiedla nie przyjdzie na msze do centrum bo kosciol pod nosem beda mieli Przy okazji zawsze cos grosza zostawiali w sklepikach-oczywiscie jak sa czynne.

Ludzie dla oczyszczenia tylko duszy nie bardzo fatyguja sie do kosciola tylko by na jezyki ich dewoty nie wziely.

rogol
Konto zablokowane
maniek75
28.04.2018 16:04

Tak się zastanawiam ile miasto dołożyło do budowy GameSport ???

maniek75
na forum od listopada 2017
gelo76
28.04.2018 14:23
wyróżnione przez moderatora

W 100% popieram Pana Adriana. Mieszkam na Żwirki, rozmawiałem o tej sprawie z kilkoma sąsiadami, ich zdanie jest takie samo. Nie chcą, budowy kościoła w tym miejscu.

gelo76
na forum od listopada 2017
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA