DYSKUSJE
Kawiarnia Kawka: duńska radość i tajskie lody
tomaszn
18.04.2018 10:40

Z miłą chęcią skorzystałbym z oferty takiej kawiarni, stylistyka wygląda bardzo przytulnie i komfortowo. Jestem ciekaw czy lokalna http://www.tortyprawdziwe.pl/ wypróbuje kiedyś podobny wariant.

tomaszn
na forum od kwietnia 2018
majka88
07.03.2018 13:15
wyróżnione przez moderatora

Super miejsce :) Wczoraj byliśmy z mężem :) Polecamy 

majka88
na forum od marca 2018
loginka1
07.03.2018 11:59
wyróżnione przez moderatora

Gratuluję. Świetne miejsce, przesympatyczna obsługa. Jedno z najlepszych takich miejsc, w jakich w życiu byłam, a ponad 20 lat mieszkałam w Krakowie i w Warszawie. Krosno się zmienia na lepsze po latach zastoju,a nawet - powiedziałabym - depresji. Ludzie znużeni nieco zgiełkiem wielkich miast i postępującą globalizacją-unifikacją wszystkiego, z coraz większą chęcią wracają do mniejszych miast, które zachowują swój indywidualny urok, nie zmieniają się w globalną wiochę. Byłoby to trudniejsze, gdyby nie było takich miejsc jak Kawka. A tak mamy 2 w 1: spokój, brak chaosu i pędu, a z drugiej strony - zapewnione również te lepsze "klimaty", znane z większych ośrodków. Życzę dalszej radości z pracy i entuzjazmu. Powodzenia! :-)

loginka1
na forum od listopada 2017
buczo85
06.03.2018 23:43
wyróżnione przez moderatora

Z tego co widzę menu bardzo obfite. Fajnie, że powstają miejsca, w których można skosztować bardziej wyszukanych smaków. Aranżacja wnętrza świetna. Do pełni szczęścia brakuje jedynie drewnianych, dużych drzwi wejściowych. Zapewne lokal jest wynajmowany, wymiana stolarki jest nieuzasadniona ekonomicznie, ale proszę sobie wyobrazić jak pięknie współgrałaby taka witryna z drewna z koncepcją kawiarni :) Poezja przy wchodzeniu, wychodzeniu i zerkaniu na ulicę.... :) Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów!

buczo85
na forum od listopada 2017
Gumis_krosno
06.03.2018 20:57
wyróżnione przez moderatora

uśmiech właścicielki ............pozdrawiam i polecam 

Gumis_krosno
na forum od listopada 2017
psy_pavlowa
06.03.2018 19:45

No i fajnie,  bo duńskie lody i tajską radość mieliśmy w grudniu 1981r. 

psy_pavlowa
Konto zablokowane
Endrju89
06.03.2018 18:23

Nareszcie i do Krosna dociera już powoli cywilizacja, tylko jeszcze żeby tak zmowa okolicznych pracodawców co do zarobków się jeszcze zmieniła to by było super to i do Krosna wielu ludzi by z chęcią wróciło w tym i ja no ale jeżeli miejscowe firmy będa sobie dalej lecieć w kulki z ludźmi i dawać im ochłapy w postaci 2100 brutto to ja przepraszam. 

Endrju89
na forum od listopada 2017
kolor
06.03.2018 16:21
wyróżnione przez moderatora

herbatka imbirowa też super i bardzo...widowiskowa.

kolor
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA