DYSKUSJE
Huta wybuduje ogromny magazyn. Część powierzchni wynajmie
Lukii
18.01.2019 12:16

Czytając te komentarze poniżej śmiać mi się chce. Mamy  styczeń rok 2019 i rozpoczyna się etap budowy centrum logistycznego w Krośnie. Obecnie prowadzona jest wycinka drzew i przygotowanieterenu pod wjazd ciezkiego sprzętu.

Pozdrawiam niedowiarków.

Lukii
na forum od listopada 2017
krosno1234
20.02.2018 16:13

Ale pierdoły piszą -akurat jesze więcej administaracji a mniej roboli

krosno1234
na forum od listopada 2017
reaktywator24
20.02.2018 15:13

Panie Damianie, jakiego modelu drona używa Pan do tych cudownych zdjęć i prezentacji ?

reaktywator24
na forum od lutego 2018
reaktywator24
20.02.2018 15:10

krosno24 z rzetelnego portalu informacyjnego stało się portalem plotkarskim !

reaktywator24
na forum od lutego 2018
bebebiko
20.02.2018 12:04

Mhm.. z pisaniem i publikowaniem artykułów nie mam nic wspólnego, podobnie ze zdobywaniem informacji, także nie do mnie te uwagi. Po prostu zdziwił mnie Twój pomysł z weryfikacją sytuacji wśród pracowników, bo jak powszechnie wiadomo  prywatna, szanująca się firma nie "wyciąga na wierzch" informacji o stanie swoich finansów. Skoro mówią o konkretnych planach znając przybliżoną datę zakończenia inwestycji, to prawdopodobnie pieniądze mają. Może pozyskali środki z jakichś dotacji? A może po prostu żartowali i tak naprawdę nic nie powstanie a krosno24 i jego czytelników chcieli zrobić w balona? :D

bebebiko
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
20.02.2018 11:31

n bebebiko

Chodzi mi o to że bez jakichkolwiek uwag pokazujecie i publikujecie w art to co wam powiedzą a sami poniekąd uprawiacie dezinformacje publikując we wcześniejszych art jak to ciężko z hutą , felieton z retrospekcyjnymi niszczejących obiektów a tu nagle bum cud-miód z nieba bo nowy prezes i alleluja do przodu normalnie kraina mlekiem i miodem płynąca , troszku to dziwne ... Tak czasem warto zapytać szarego pracownika co tam dzieje się a nie szpeców od kreatywnej księgowości.

MarcoPolo
Konto zablokowane
bebebiko
20.02.2018 10:25

Dobre sobie MarcoPolo ... Weryfikować sytuację wewnątrz firmy przepytując pracujących tam ludzi? Jak to sobie wyobrażasz? Poza tym nie sądze by właśnie oni mieli więcej wiedzy na temat stanu finansowego huty aniżeli sam prezes..

bebebiko
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
20.02.2018 08:21

Nie mam nic przeci nowym inwestycjom ale to dziwne bo huta już bardzo bardzo dawno temu także budowała, potem to niszczało, dewastowano albo sprzedawano teraz słyszy się że to coś ma nowe środki na inwestycje ??? To dziwne redakcjo może by tak wysilić się i pewne fakty weryfikować dokładniej np. u załogi jaka jest kondycja zakładu. Ludzie wewnątrz wiedzą najlepiej bo mają ten dobrobyt na codzień no i ludzi z wierchowki także znają ...

MarcoPolo
Konto zablokowane
husaria
20.02.2018 00:20

Dlaczego wszyscy żerują na tej S19, której nia ma i nie wiadomo kiedy będzie.

Całkiem niedawno krosno24 karmiło nas news-em o planach sprzedaży huty, a dziś słyszymy o gigantycznych inwestycjach.

Wiem jedno, właścicielem jest murzyński fundusz inwestycyjny z RPA, dla którego najważniejszym jest wyssać z Krosna jak największą kasę.

husaria
Konto zablokowane
bad
19.02.2018 20:35

Dawno, dawno temu w nie tak odległej galaktyce rządził samozwańczy król Jack.

Jak skoczył każdy wie.

Nadeszły czasy najsłodszoustego króla Poula,

200 melonów !!??  czas zmienić lekarzy panowie bo was oszukują !!!!!!

bad
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA