DYSKUSJE
Urzędnicy sprawdzą, czy segregujesz śmieci
Ronaldo
24.01.2018 08:43

Jak to  sie nie da  sortować  w blokach?  Ja  w kuchni mam  olbrzymi  wór  do ktorego  wale  wszystko-potem gdy pelny-wybieram po kolei  wszystkie  surowce po kolei do  oddzielnych   5  worków. Aby sie dostać  do kuchenki  smiecie  przenosze  do   salonu potem  kiedy juz ide  z pieskiem-biore te wszystkie  worki  na plecy   a smycz trzymam  w zebach.  Potem  psa puszcam   luzem   a sam zaczynam  wrzucac  do kolejnych  pojemnikow-wybierajac  z worków.  Worki  składam  znowu w kuchni  (ochrona srodowiska!)  i uzywam  po raz kolejny.Acha  zapomnialem  pies  do domu przychodzi sam.!

Ronaldo
na forum od listopada 2017
abajurek33
23.01.2018 22:32

Od paru miesięcy jakiś truteń zostawia duże worki wypełnione śmieciami w rowie obok stacji transformatorowej na ul. gen. Okulickiego za FA Polmo jadąc w kierunku wiaduktu kolejowego. Mam nadzieję, że ktoś namierzy łachudrę i zgłosi do straży miejskiej lub policji.

abajurek33
Konto zablokowane
reaktywator
23.01.2018 18:53
"23.01.2018 18:34

A po co te kody i zabawa w naklejanie ,jak komputer mają to niech sobie sprawdzą kto segreguje a kto nie i wtedy korekta w opłatach!Odpowiedzialność zbiorowa to była za okupacji oj wybory się zbliżają władzo....

kynaw"

"22.01.2018 16:07

trele morele  stachku  elabu  sami mówicie żeście pracowali w tamtym czsie w służbach bez powodu by was IPN nie wrzucił do worka z innymi esbekami pewno trzymaliście za nie te co trzeba gniazdka i wtyczki a teraz wam taka krzywda nie robcie z siebie niewinątek wszyscy łącznościowcy są w  100% ezbekami i kropka

albin"

reaktywator
na forum od listopada 2017
kynaw
23.01.2018 18:34

A po co te kody i zabawa w naklejanie ,jak komputer mają to niech sobie sprawdzą kto segreguje a kto nie i wtedy korekta w opłatach!Odpowiedzialność zbiorowa to była za okupacji oj wybory się zbliżają władzo....

kynaw
na forum od listopada 2017
mlody
23.01.2018 18:02
wyróżnione przez moderatora

MarcoPolo czas na zmianę. Nie wierzę, że ludzie przyjeżdżają i podrzucają śmieci jak na wsi. Można ile się chce zostawić worków przy ulicy i wezmą wszystko, wiec niema sensu podrzucać 

mlody
Konto zablokowane
mlody
23.01.2018 17:59

za koszt lotniska trzeba podniesc oplaty ze ludzie nie segreguja  smieci kto im udowodni ze tak nie jest hahah

mlody
Konto zablokowane
Endrju89
23.01.2018 17:25
wyróżnione przez moderatora

Z blokami to jest tak że większośc śmietników nie jest zamknięte! i przyjeżdżają wieśniaki z okolic i podrzucają śmieci zwłaszcza na guzikówce jest to częsty widok tuż po 21 zwłaszca od maja do października. 

Endrju89
na forum od listopada 2017
popieram
23.01.2018 16:20
wyróżnione przez moderatora

Ludzie, co z wami?  Jak to, nie chce się wam segregować smieci? Przecież to  żadna ciężka praca! Zawsze segreguję, nie sprawia mi to najmniejszej trudności. Ponieważ mieszkam w bloku, a metraż mam jaki mam, papier wrzucam do jednego worka, plastik do drugiego. Wynosząc śmieci, zabieram rownież worki z papierem i plastikiem, opróżniam je do odpowiednich kontenerów, a worki zabieram z powrotem do mieszkania. Tym sposobem mogę je wykorzystać wiele razy. Tylko worek z pozostałymi śmieciami wyrzucam. Przez lenistwo niektórych, inni bedą płacić więcej. Nie wstyd wam! Inna rzecz z podrzucaniem śmieci. Na naszym osiedlu nie ma niestety zamykanych kontenerów, stąd częsty widok podrzuconych worków ze śmieciami.

popieram
na forum od listopada 2017
elzbieta1955
23.01.2018 16:09
wyróżnione przez moderatora

Zarządca nieruchomości dotyczy to SM powinien wreszcie wywiesić dla mieszkańców  w każdym bloku komunikatywny instruktarz segregacji śmieci/obrazowy/.Powinien być umieszczony w zamkniętej gablocie na korytarzu. Ciągle wiszą  deski na na które przyklejane są ogłoszenia do których wszyscy mają dostęp. Zaoszczędziliście  1mlnzł. Płacimy kulturalno-oświatowe w ramach czynszu. Czy doczekamy się porządnych zamykanych tablic informacyjnych ? Bieżcie przykład ze SM w innych miastach ! O zgrozo czy mieszkańcy mają wszystko prosić ,ba żebrać ? 

elzbieta1955
na forum od grudnia 2017
MarcoPolo
23.01.2018 14:51
wyróżnione przez moderatora

Urzędasom to z tego nieróbstwa w głowach przewraca się, wiadomo że aby usprawiedliwić czymś podwyżki trzeba coś powiedzieć a każdy kolejny powód na to jest dobry, co do braku egregacji to zająbym się tymi co cichaczem wieczorną porą czyszczą sobie garaże z wszystkiego niepotrzebnego a mieszkają poza posesją bloku czy pseudobiznesmenkami kt nie stać na własny kubeł bo zadrogo. Obkamerujcie i zamknijcie śmietniki obcym a maniana zakończy się.

MarcoPolo
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA