DYSKUSJE
Urzędnicy sprawdzą, czy segregujesz śmieci
Grzes2
23.01.2018 13:32
wyróżnione przez moderatora

Śmieci zostają w workach podrzucane przez przyjezdnych , szczególnie wieczorem, KSM zrobiła zamknięcie takie , że wór można przeżucić przez zamknięcie, albo śmieci zostawiają przy śmietniku, a jeżeli pojemniki na segregacje przepełnione to gdzie mają wyrzucać do lasu ?

Grzes2
na forum od listopada 2017
wacek81
23.01.2018 12:33
wyróżnione przez moderatora

Jeżeli w domach jednorodzinnych segreguje się śmieci to dlaczego mamy płacić więcej. Podwyżka powinna dotyczyć mieszkańców bloków. Segreguję śmieci od początku jej wprowadzenia, więć pytam Pana Mularczyka dlaczego podwyższacie ceny tym mieszkańcom Krosna , którzy wywiązują cię ze złożonej deklaracji i robią to sumiennie.

wacek81
na forum od listopada 2017
kotka
23.01.2018 12:02
wyróżnione przez moderatora

papier i tworzywa sztuczne to mix opakowaniowy... nic dziwnego że jest odbierany jednocześnie.

Mnie denerwuje tylko wielkość otworów w pojemnikach na odpady sortowane - wolę mieć w domu oddzielny kosz o dużej pojemności na papier czy plastik i wyrzucać raz w tygodniu czy nawet rzadziej (śmieci te nie śmierdzą przecież)- niestety żaden większy niż 10l worek nie zmieści się do otworu. Jeśli mam wyrzucać po jednym pudełeczku, czy kartoniku, to trochę mi się jednak nie chce... stąd jak sądzę niski procent segregacji w blokach. 

kotka
na forum od stycznia 2018
darion
23.01.2018 11:23
wyróżnione przez moderatora

Nie ma się co dziwić, że mieszkańcy bloków nie segregują odpadów. Przyjeżdża gość ciężarówką i na pakę ładuje papier i tworzywa sztuczne razem - i co z tego sortowania. Ktoś tu robi z kogoś idiotów... 

darion
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA